Ogłoszenie


Wpisz się do Księgi Gości!

Całe forum podlega ochronie praw autorskich!
Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!



Dziękować Wszystkim!
Miasteczko powraca! Zdaje się, że już na dobre ;]


Chcesz dołączyć do Miasteczka Candy?
Zarejestruj się, a następnie zaakceptuj swoje konto, by zostać mieszkańcem! Nie pożałujesz!



Powrociłaś/łeś do Miasteczka po długim czasie i nie wiesz co i jak?
Wystarczy, że zgłosisz się po nowy avatar, a Twoje konto zostanie przywrócone!



Ważne ogłoszenie, które musicie przeczytać.

Nasze święta











Pogadaj z nami, wejdź na czat





#1 2008-08-12 15:35:38

Miśka

Miss Sierpnia 2008

839707
Call me!
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 369

Pamiętnik Miśki

Ja w przeciwieństwie do innych będę sobie pisała co się dzieje u mnie w realu ^^. No więc tak dzisiaj w sumie nic ciekawego się nie zdarzyło oprócz tego, że mój "kochany" braciszek strasznie marudził itp. Niedługo jade do znajomej mojej mamy. Będziemy spać w śpiworach i spotkam się nareszcie z moimi ukochanymi (oni wiedzą kto ). Moja ciocia (zabiłaby mnie gdybym tak do niej powiedziała) mówi, że może pojedziemy tam do jakiejś stajni i pojeździmy na moich ukochanych konikach. Ostatnio stwierdziłam, że już nie wracam do stajni, w której wcześniej jeździłam. Tak więc zaczynam jeździć wraz z moją ciocią na koniach znajomego mojego taty- Denarze i Fanie. Niestety będziemy musiały się obejść bez instruktora .  Dobra myślę, że sobie jakoś poradzimy . Ja już kończe lece na dwór pobawić się z moim ukochanym pieskiem Bruderem (niech was nie zwiedzie, że tak o ni pisze on na prawdę jest duży). Pa pa dzisiaj wieczorem postaram sięjeszcze napisać, a jak nie to jutro rano.


Pracuje jako: instruktorka jazdy konnej, rzecznik prasowy, pracownik agencji reklamowej
Znajomi:Kika, Muszelka, Justyna, Maggi, Beata, Julia, Oleńka, Mark, Fly, Alan, Rayan, Natasza, Amy, Milena, Jack, Wercia, Piotrek
_________________________________
Witam Goście
Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym

Offline

 

#2 2008-08-12 19:44:00

Miśka

Miss Sierpnia 2008

839707
Call me!
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 369

Re: Pamiętnik Miśki

Uwaga piszę jeszcze dzisiaj . Tylko zastanawiam się po co, bo nic ciekawego sięnie zdarzyło. w sumie wyszłam na dwór, pobawiłam się z moim piesiem , pohuśtałam się na huśtawce, pohuśtałam mojego brata na oponie. A teraz mój brat siedzi w wanience, a dorwałam się na chwilkę do komputera. Na chwilkę, bo pewnie zaraz przyjedzie mój tata i zacznie grać w ogame (nie wiem czy dokładnie tak się pisze). Jutro dziewczyny chcą mnie wyciągnąć na pizzę, ale nie wiem czy pójdę. Kurcze jak mi się nudzi odkąd przestałam jeżdzić w mojej starej stajni. Już nie mogę się doczekać wyjazdu do Jagi (koleżanki mojej mamy). Podobno w jednym z jej domków agroturystycznych straszy duch (jest to na pewna informacja), na szczęście Jaga powiedziała, że nie będziemy spali w tamtym domku. Mam nadzieję, że ten wypad na konie u Niej się uda.


Pracuje jako: instruktorka jazdy konnej, rzecznik prasowy, pracownik agencji reklamowej
Znajomi:Kika, Muszelka, Justyna, Maggi, Beata, Julia, Oleńka, Mark, Fly, Alan, Rayan, Natasza, Amy, Milena, Jack, Wercia, Piotrek
_________________________________
Witam Goście
Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym

Offline

 

#3 2008-08-14 12:05:42

Miśka

Miss Sierpnia 2008

839707
Call me!
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 369

Re: Pamiętnik Miśki

Wczoraj niestety nie napisałam, bo prawie cały dzię siedziałam i przebgrywałam płytki, które przywiózł mój wujek. A dzisiaj zdążyłam już obejrzeć parę tych filmów . Dostałam też od Grześka (mojego wujka) i Ewy (jego narzeczonej) lornetkę i przez to stwierdziłam, że sąsiad ma strasznie zarośnięty ogród . Moja kotka po raz kolejny dzisiaj przynosi do domu swojego malutkiego kotka. Pozostałe dwa już gdzieś wyniosła :\ . Jutro wyjeżdżamy do Jagi. Strasznie się cieszę. Nie będę pisała przez parę dni (mam nadzieję, że to wytrzymacie ). Dzisiaj nie mam co do roboty. Strasznie mi się nudzi. Do tej pory siedziałam trochę na dworze, ale już zrobiło się za gorąco. Dobra kończe, nie będę was więcej zanudzać (chyba, że wieczorem )


Pracuje jako: instruktorka jazdy konnej, rzecznik prasowy, pracownik agencji reklamowej
Znajomi:Kika, Muszelka, Justyna, Maggi, Beata, Julia, Oleńka, Mark, Fly, Alan, Rayan, Natasza, Amy, Milena, Jack, Wercia, Piotrek
_________________________________
Witam Goście
Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym

Offline

 

#4 2008-08-17 17:21:29

Miśka

Miss Sierpnia 2008

839707
Call me!
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 369

Re: Pamiętnik Miśki

Wróciłam od Jagi. Było super! Pierwszego dnia poszliśmy zobaczyć takie drzewo z naroślą, która wygląda jak twarz. To drzewo nazywa się podobno drzewem czarownicy. Strasznie długo tam szliśmy, bo moja mam poprzednio jechała tam samochodem i i wydawało się jej, że to niedaleko, ale, że po drodze zbieraliśmy grzyby (bo droga prowadziła przez las)
to dojście zajeło nam prawie 2 godziny. Na szczęście, wracaliśmy trochę krócej bo mój tata obczaił skrót . Wczoraj za to pojechaliśmy sobie nad wodospady. Jaga zaprowadziła nas w takie wspaniałe miejsce gdzie wszyscy zdjeliśmy sobie buty i chodziliśmy po rzece. Był tam super piesio - Lupus (rasy husky). Bardzo go polubiłam . Jaga jest wegetarianką i nie jedliśmy wogóle mięsa. Ale wszystko i tak było przepyszne. Wczoraj wieczorem była straszna burza, ale dzięki temu dzisiaj jak wstałam to świeciło słoneczko i poszłam sobie na takie wzgórze i tam posiedziałam sobie i patrzyłam jak mgła się podnosi i w pewnym momencie nie widziałam aż domu. Dobra kończe bo strasznie się rozpisałam, a mam jeszcze umyć podłogę bo strasznie się klei.


Pracuje jako: instruktorka jazdy konnej, rzecznik prasowy, pracownik agencji reklamowej
Znajomi:Kika, Muszelka, Justyna, Maggi, Beata, Julia, Oleńka, Mark, Fly, Alan, Rayan, Natasza, Amy, Milena, Jack, Wercia, Piotrek
_________________________________
Witam Goście
Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym

Offline

 

#5 2008-08-18 13:18:24

Miśka

Miss Sierpnia 2008

839707
Call me!
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 369

Re: Pamiętnik Miśki

Dzisiaj jade na konie do moich kochanych "gupków". Mam nadzieję, że będzie super poprzednim razem jak byłam to niestety miałam rybaczki, bo miałam nnie wsiadać na konie, ale moja ciocia wzięła mnie na lonżę, żebym zobaczyła jak się jeździ. Tylko strasznie mnie puśliska szczypały w łydki. Ale dzisiaj już sobie wszystko biorę. Już doceniłam komfort jazdy w bryczesach. Strasznie się cieszę, bo dzisiaj już będę jeździła normalnie (nie na lonży). Ja wsiadam na Denara, a moja ciocia na Fana. Ma po mnie przyjechać o 14.00. Muszę jeszcze pójść do ogrodu pozbierać jabłek dla tych "gupków".


Pracuje jako: instruktorka jazdy konnej, rzecznik prasowy, pracownik agencji reklamowej
Znajomi:Kika, Muszelka, Justyna, Maggi, Beata, Julia, Oleńka, Mark, Fly, Alan, Rayan, Natasza, Amy, Milena, Jack, Wercia, Piotrek
_________________________________
Witam Goście
Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym

Offline

 

#6 2008-08-19 12:20:09

Miśka

Miss Sierpnia 2008

839707
Call me!
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 369

Re: Pamiętnik Miśki

Wczoraj niestety nie napisałam jak było na konikach, bo mój tata nie chciał mnie puścić do kompa. Ale w sumie było super. Najpierw złapaliśmy sobie ja Denara, a Ola (moja ciocia) Fana. Później je wyczyściliśmy i ja osiodłałam Denara. Wsiadłam na niego i na początku trochę mi podkłusowywał w stępie. Ale później było już ok. W kłusie robiłam na nim parę figur takich jak koło, wolta, zmiana kierunku, wężyk serpętyna itd. Bo on ma problemy z wyginaniem. Ola powiedziała, żebym sobie na nim zagalopowała. I udało się, chociaż on pierwsze fule galopu ma strasznie szybkie, jakby chciał od razu przejść do cwału, i miałam wrażenie, że się nie wyrobię na zakręcie, ale na szczęście się udało. Niedługo jadę do miasta z moją mamą i mam się spotkać z koleżanką i dać jej płytkę z filmami. Idę się przgotować .


Pracuje jako: instruktorka jazdy konnej, rzecznik prasowy, pracownik agencji reklamowej
Znajomi:Kika, Muszelka, Justyna, Maggi, Beata, Julia, Oleńka, Mark, Fly, Alan, Rayan, Natasza, Amy, Milena, Jack, Wercia, Piotrek
_________________________________
Witam Goście
Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym

Offline

 

#7 2008-08-20 13:56:14

Miśka

Miss Sierpnia 2008

839707
Call me!
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 369

Re: Pamiętnik Miśki

Dzisiaj znowu na koniki. Jupiii!!! Muszę koniecznie pamiętać, żeby tym razem wziąść rękawiczki. Ola powiedziała, żebym sobie wypisała co będę robiła z Denarem na jeździe i już mam ułożoną listę na dzisiaj . Dzisiaj już nie idę po jabłka, bo tym razem Ola bierze. A tak a'propos to zaraz do mnie przyjeżdżają Ola i siostra cioteczna mojej mamy Teresa. Nie mam co pisać. Dzisiaj moja kotka znowu przyniosła swojego małego do domu, więc mama wystawiła go z powrotem na balkon. A, że było strasznie gorąco w południe to wzięłam sobie poduszki i kocyk to rozłożyłam się na balkonie w cieniu. Więc od razu wszystkie koty przyszły do mnie i do tej pory jeszcze nie mam serca zgonić ich z tego kocyka.


Pracuje jako: instruktorka jazdy konnej, rzecznik prasowy, pracownik agencji reklamowej
Znajomi:Kika, Muszelka, Justyna, Maggi, Beata, Julia, Oleńka, Mark, Fly, Alan, Rayan, Natasza, Amy, Milena, Jack, Wercia, Piotrek
_________________________________
Witam Goście
Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym

Offline

 

#8 2008-08-22 10:19:22

Miśka

Miss Sierpnia 2008

839707
Call me!
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 369

Re: Pamiętnik Miśki

Kurczę dawno coś nie pisałam, ale jakoś mi się tak nie chciało. W środe nie pojechałam jednak na konie. Ola coś tam nie mogła, a wczoraj miała angielski więc też nie mogła, a dzisiaj jedzie do swojej koleżanki, więc powiedziała, że się nie wyrobi. Ale mam nadzieję, że jutro, albo w niedziele pojedziemy. Jutro miałyśmy jechać na wybory miss klaczy małopolskich, ale nie mogę nic znalęźć o tym w internecie więc chyba nie pojedziemy . Ale za to może pojedziemy do moich kochanych "gupków". Wczoraj siedziałam z moją koleżanką w jej sklepie. Było dość zabawnie. Kupiłam sobie wszystkie zeszyty do szkoły. Ale jak mi się nie chce tam wracać. Po prosu jak o tym myślę to chce mi się płakać. Dobra kończe nie chce mi się więcej pisać.


Pracuje jako: instruktorka jazdy konnej, rzecznik prasowy, pracownik agencji reklamowej
Znajomi:Kika, Muszelka, Justyna, Maggi, Beata, Julia, Oleńka, Mark, Fly, Alan, Rayan, Natasza, Amy, Milena, Jack, Wercia, Piotrek
_________________________________
Witam Goście
Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym

Offline

 

#9 2008-08-23 20:10:17

Miśka

Miss Sierpnia 2008

839707
Call me!
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 369

Re: Pamiętnik Miśki

Jedmak dzisiaj nie pojechałam na konie i jutro też nie jade . Dzisiaj Ola nie mogła, bo robiła jako opiekunka mojego brata, a jutro też nie może, ale w poniedziałek już na pewno jedziemy, bo Oli się kończy urlopi i mówi, że teraz będzie miała więcej czasu . Kurcze jakoś mi się tak nie chce pisać. Może jutro napiszę (jak mi się zachce )


Pracuje jako: instruktorka jazdy konnej, rzecznik prasowy, pracownik agencji reklamowej
Znajomi:Kika, Muszelka, Justyna, Maggi, Beata, Julia, Oleńka, Mark, Fly, Alan, Rayan, Natasza, Amy, Milena, Jack, Wercia, Piotrek
_________________________________
Witam Goście
Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym

Offline

 

#10 2008-08-25 07:01:43

Miśka

Miss Sierpnia 2008

839707
Call me!
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 369

Re: Pamiętnik Miśki

Wczoraj miałam grila. Przyjechała Sebu z Marysią, Śmigło z Wąsatym, Robert z Dodą, Ola, Jagna i Stachu no i Amelka (nie przejmujcie się, że nic nie zrozumieliście z tego co powypisywałam-to prawie wszystko są przezwiska. Było fajnie, jak zawsze. Dzisiaj wreszcie pojadę na konie Huraaa!!! Jutro też jadę, bo jak mówiłam Ola wróciła do pracy więc ma więcej czasu. A ja zaczęłam czytać Eragona (po raz setny chyba).


Pracuje jako: instruktorka jazdy konnej, rzecznik prasowy, pracownik agencji reklamowej
Znajomi:Kika, Muszelka, Justyna, Maggi, Beata, Julia, Oleńka, Mark, Fly, Alan, Rayan, Natasza, Amy, Milena, Jack, Wercia, Piotrek
_________________________________
Witam Goście
Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym

Offline

 

#11 2008-08-26 10:06:09

Miśka

Miss Sierpnia 2008

839707
Call me!
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 369

Re: Pamiętnik Miśki

Wczoraj na konikach. Jeździło mi się super. Stwierdziłam, że na Denarze o wiele łatwiej zagalopowuje się ze stępa. W prawo nie zrobil miprzy zagalopowaniu ani jednego kroku w kłusie, a w prawo tylko jeden, ale tylko za pierwszy razem, bo później jak spróbowałam jeszcze raz to zagalopował już bez kroku kłusa. Za to Ola jeździła na Fanie na kantarze. A on zupełnie nie wiedział o co codzi. Miał taką śmieszną minkę. Dzisiaj też jedziemy na konie, a później po koniach od razu na basen.


Pracuje jako: instruktorka jazdy konnej, rzecznik prasowy, pracownik agencji reklamowej
Znajomi:Kika, Muszelka, Justyna, Maggi, Beata, Julia, Oleńka, Mark, Fly, Alan, Rayan, Natasza, Amy, Milena, Jack, Wercia, Piotrek
_________________________________
Witam Goście
Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym

Offline

 

#12 2008-08-27 16:04:11

Miśka

Miss Sierpnia 2008

839707
Call me!
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 369

Re: Pamiętnik Miśki

Jednak na basen nie pojechała, ale na konikach byłam. Denar był nawt do przodu. Pracowaliśmy sobie nad tym, żeby przy zakłusowaniu nie miał takich gwałtownych zrywów jakby od razu chciał przejść w galop i nawet się udawał, tylko od kłusa ćwiczebnego trochę bolą mnie plecy . Dzisiaj Ola z moją mamą idą na lekcej tańca brzucha . Zobaczymy jak będzie. Nie mam już co pisać i strasznie mi się nudzi.


Pracuje jako: instruktorka jazdy konnej, rzecznik prasowy, pracownik agencji reklamowej
Znajomi:Kika, Muszelka, Justyna, Maggi, Beata, Julia, Oleńka, Mark, Fly, Alan, Rayan, Natasza, Amy, Milena, Jack, Wercia, Piotrek
_________________________________
Witam Goście
Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym

Offline

 

#13 2008-08-28 15:31:05

Miśka

Miss Sierpnia 2008

839707
Call me!
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 369

Re: Pamiętnik Miśki

Dzisiaj na koniki. Znowu. Właśnie siedzę u Oli i czekam na nią, aż wyjdzie z pracy. Wczoraj przyszły mi dwie następne części Heartlandu- "Kiedyś zrozumiesz" i "Blizny przeszłości". Oczywiście już wczoraj obydwie przeczytałam. Uwielbiam te książki. Uzależniłam się od nich. Ja bez nich nie wytrzymam pomocy! Już mio się nie chce pisać. Pa pa. Jutro napiszę jak było na konikach


Pracuje jako: instruktorka jazdy konnej, rzecznik prasowy, pracownik agencji reklamowej
Znajomi:Kika, Muszelka, Justyna, Maggi, Beata, Julia, Oleńka, Mark, Fly, Alan, Rayan, Natasza, Amy, Milena, Jack, Wercia, Piotrek
_________________________________
Witam Goście
Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym

Offline

 

#14 2008-08-29 12:10:55

Miśka

Miss Sierpnia 2008

839707
Call me!
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 369

Re: Pamiętnik Miśki

Dobra oto plan jazdy naszej z wczoraj (ja oczywiście na Denarku):
1. Przyjeżdżamy z Olą- jak zawsze
2. Idziemy złapać konie- stały sobie pod drzewkami
3. Zaprowadzamy je pod stajnię i czyścimy- Denar jest siwo-jabłkowity więc czyszczenie masakra
4. Siodłamy- mojego kochanego gupka naprawdę nic nie rusza
5. Wsiadamy- konkretnie ja pomagam Oli wsiąść na Fana (bo on strasznie się wierci), a sama dopiero później wskakuje na mojego konika
6. Stępujemy- nic ciekawego się nie działo
7. Kłus- Fan przestraszył się powiewających na wietrze wiszących na ogrodzeniu włosów Denara, więc musiałam podjechcać i je zerwać
8. Przejścia- powoli Denar zaczyna kapować o co mi chodzi, a chodzi o to, żeby nie wyskakiwałą z głową do góry w zakłusowaniu
9. Powoli próbuję wyginać Denara w lewo - jak na razie nie ma postępów :\
10. Próbujemy wszelkimi możliwymi spodobami nauczyś Denara zginać się w lewo- to było straszne
11.Denar wreszcie zgina się w lewo- huraaaaaa sukces
12.Klepiemy Denara i chwalimy jak nigdy - nie wiem co napisać
13. galopujemy w prawo i w lewo- yyyyyyyyyyyyy
14. występowujemy konia- nareszcie
To chyba wszystko z jazdy, a przynajmniej nie chce mi się więcej pisać punktów


Pracuje jako: instruktorka jazdy konnej, rzecznik prasowy, pracownik agencji reklamowej
Znajomi:Kika, Muszelka, Justyna, Maggi, Beata, Julia, Oleńka, Mark, Fly, Alan, Rayan, Natasza, Amy, Milena, Jack, Wercia, Piotrek
_________________________________
Witam Goście
Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym

Offline

 

#15 2008-09-01 10:42:05

Miśka

Miss Sierpnia 2008

839707
Call me!
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 369

Re: Pamiętnik Miśki

Dzisiaj też jadę do koni jeżeli Ola nie będzie musiała odwieźć mojej mamy do mechanika. Zobaczymy. Już po rozpoczęciu. Kurczę co za lipa, już koniec wakacji, a dopiero co się zaczęły. Jeszcze ten okropny plan lekcji  . O kurcze  no nie dam rady z tym wszystkim. Po prostu czapa ;/ . Nie chce mi się nawet już pisać


Pracuje jako: instruktorka jazdy konnej, rzecznik prasowy, pracownik agencji reklamowej
Znajomi:Kika, Muszelka, Justyna, Maggi, Beata, Julia, Oleńka, Mark, Fly, Alan, Rayan, Natasza, Amy, Milena, Jack, Wercia, Piotrek
_________________________________
Witam Goście
Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym

Offline

 

#16 2008-09-01 19:35:50

Miśka

Miss Sierpnia 2008

839707
Call me!
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 369

Re: Pamiętnik Miśki

Jednak na konie nie pojechałam.
I tyle mam do powiedzenia.
I spadam


Pracuje jako: instruktorka jazdy konnej, rzecznik prasowy, pracownik agencji reklamowej
Znajomi:Kika, Muszelka, Justyna, Maggi, Beata, Julia, Oleńka, Mark, Fly, Alan, Rayan, Natasza, Amy, Milena, Jack, Wercia, Piotrek
_________________________________
Witam Goście
Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym

Offline

 

#17 2008-09-09 18:47:45

Miśka

Miss Sierpnia 2008

839707
Call me!
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 369

Re: Pamiętnik Miśki

Nie ma co szkoła się zaczęła. Teraz pozostało już tylko siąść i płakać. Odrabianie durnych lekcji, czytanie durnych lektur, nie wiem co jeszce durnego, ale pewnie miliony innych rzeczy. Nienawidzę szkoły. Nienawidzę mojej klasy. Gdyby nie to, że jestem bardzo pozytywnie nastawiona do życia i mam swoje kochane dwa gupki to już dawno leżałabym w grobie. Uwierzycie, że podczas wakacji tylk raz miałam deprechę? Nie chce mi się nic robić. Do tego jeszcze jutro na 7.10 i pierwsza fizyka. Nie wiem co za durni nauczyciele wymyślali nam plan (nie posiadam czegoś takiego jak szacunek do nauczycieli). Zaczęłam czytać 456 stronicowej książki, którą już czytam chyba 4 raz. Ale ją bardzo lubię, Jeszcze muszę wykombinować tak zwanego "Wiedźmina" kocham tą książkę. Mogę ją czytać bez przerwy. Kończe i podziwiam kogokolwiek kto przeczytała moje biadolenie. Pozdawiam wszystkich, którzy nienawidzą szkoły.


Pracuje jako: instruktorka jazdy konnej, rzecznik prasowy, pracownik agencji reklamowej
Znajomi:Kika, Muszelka, Justyna, Maggi, Beata, Julia, Oleńka, Mark, Fly, Alan, Rayan, Natasza, Amy, Milena, Jack, Wercia, Piotrek
_________________________________
Witam Goście
Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym

Offline

 

#18 2008-09-12 19:54:25

Miśka

Miss Sierpnia 2008

839707
Call me!
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 369

Re: Pamiętnik Miśki

Stwierdzam, że zaczynam lubić moją klasę . Zmieniłam zdanie po dzisiejszym W-F-ie z chłopakami (graliśmy w siate). Jak zawasze ćwiczyły tylko 4 dziewczyny. Ja, Kaśka (występuje tutaj pod pseudonimem Kika), Patuśkuła, i Sylwia. Więc podzieliliśmy się na drużyny, a że mojej drużynie nizbyt szło to niestety dwa sety przegraliśmy, a trzeci zakończyliśmy remisem, bo niestety koniec lekcji, ale te dwa sety przegraliśmy po prostu okło 15 punktami. A w naszej drużynie byli
1. Łapa- on chyba nie wie po co ma dwie ręce, i że piłki nie odbija się pięścią ani nogą
2. Stawiarz- nie miał na sobie okularów więc dosyć trudno mu było celnąć w piłkę
3. Taliczek- 1.30 wzrostu (nie przesadzam) i weś tu celnij w piłkę (żeby nie było chodzę do drugiej gimnazjum on po prostu jest taki malutki)
4. Alan- on uważa, że na boisku nie ruszamy się i nie odbijamy jak piłka nie leci prosto na nas
5 Ja- bez komentarza
6. Kaśka- też bez komentarza

Napisałabym też skład drugirj drużyny, ale muszę kończyć bo moja mama siada na kompa


Pracuje jako: instruktorka jazdy konnej, rzecznik prasowy, pracownik agencji reklamowej
Znajomi:Kika, Muszelka, Justyna, Maggi, Beata, Julia, Oleńka, Mark, Fly, Alan, Rayan, Natasza, Amy, Milena, Jack, Wercia, Piotrek
_________________________________
Witam Goście
Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym

Offline