Ogłoszenie


Wpisz się do Księgi Gości!

Całe forum podlega ochronie praw autorskich!
Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!



Dziękować Wszystkim!
Miasteczko powraca! Zdaje się, że już na dobre ;]


Chcesz dołączyć do Miasteczka Candy?
Zarejestruj się, a następnie zaakceptuj swoje konto, by zostać mieszkańcem! Nie pożałujesz!



Powrociłaś/łeś do Miasteczka po długim czasie i nie wiesz co i jak?
Wystarczy, że zgłosisz się po nowy avatar, a Twoje konto zostanie przywrócone!



Ważne ogłoszenie, które musicie przeczytać.

Nasze święta











Pogadaj z nami, wejdź na czat





#1 2009-08-12 14:01:00

Zuzanna

Miss Lipca 2008                    Miss Sierpnia 2009                  Miss Września 2009

3066942
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 1671
WWW

Pamiętnik Zuzanny i Meli ^^(byyyyyczo)

12.08.2009
Witamy witamy!! To nasz nowy byczy, rany koguta, byczy pamiętnik, wspólny. Obie mamy osobne, ten jest wspólny, więc przgotuj się zeszycie na tortury!! Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

http://republika.pl/blog_fd_4385320/6358349/tr/3.jpg

Chwilowo to wszystko. Byczo.

Ostatnio edytowany przez Zuzanna (2009-08-12 14:01:11)


Rodzina  Moja Rodzinka
Przyjaciele: Melanie, Janet, Nina, Fly, Neille
Pracuję jako: projektantka mody, bibliotekarka, kierownik biura matrymonialnego, przedszkolanka, nauczyciel sztuki, lekarz
Znajomi: Janek,Neillé,Cleo,Fly,Ania,Kika,Viki,Magda,Patrycja,Nick, Sandra,Mick, Sophia, Akira, Shan

Lubię: książki, dobrą muzę (OneRepublic, Amy Macdonald, Wilki), koty,prowadzić pamiętnik, moje przyjaciółki, pisać opowiadania, Anglię.
Nie lubię: nudnych książek, osądzania ludzi po pozorach, dzieci neo, ludzi wchodzących mi w drogę, kiedy coś mi nie wychodzi

Offline

 

#2 2009-08-13 13:58:15

Melanie

Miss Lipca 2009                    Miss Urodzin 2009

9794941
Skąd: ja to znam...?
Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 886
WWW

Re: Pamiętnik Zuzanny i Meli ^^(byyyyyczo)

13 sierpnia itd.

          Drogi pamiętniku,
      Wczoraj byłam u Zuzanny i było bosko, sory, BYCZO. Na początku siedziałyśmy u niej w domu i gadałyśmy o bzdetach i wyśmiewałyśmy się z Robercika P. bo zanalazłam pewien atrykuł na pierwszej stronie "TV max". Nagłówek głosił: "Ciacho z krwi i kości" (myślałam, że padne jak przeczytałam dalej).


          "Ma nieforemny i wielki nos, nieco maślany wzrok,
      sińce pod oczami, nosi T R Z Y D N I O W Y   Z A R O S T
      i wiecznie tłuste włosy. Poza tym pali papierosy i jest tak
      chudy, że charakteryzatorzy na planach filmowych muszą
      mu malowac mięśnie na brzuchu! Krążyły też plotki, że ... ...
      niespecjalnie dba o swoją higienę osobistą. Mimo to Brytyjki
      uznały go za wręcz najseksowniejszego żyjącego mężczyznę."


      Jak myślisz? O kim mowa? No jasne, że o Roberciku... Ja pier****, Brytyjki uznały go za najseksowniejszego żyjącego mężczyznę... Błaaahahahaha!!!
      Jak w między czasie słuchałyśmy radia BZDET (zetki) i puścili reklamy to słuchając jednej przedtałyśmy oddychac i nasłuchiwałyśmy w osłupieniu. Nie pamientam jaka była dokładna treśc reklamy, ale jej końcówka brzmiała mniej więcejtak: "Miłośc może byc wieczna, bo zmierzch już nadszedł" potem mówili, że jest od dzisiaj(12.08.09) w empiku (jak przyjechałam do domu natychmiat sobie zamówiłam ). Jak reklama się skończyła to popaprzyłyśmy na siebie i wydałyśmy z siebie przeraźliwy pisk fanek!

      Około 19.00 poszłyśmy zbierac maliny i to było coś takiego: "Jedna do miski, trzy dla mnie. Jedna do miski, trzy dla mnie...". Zrywając i się obrzerając wymyśliłam, co nieco do drugiej części powieści Zuzanny. I pare fragmentów do mojej.

Twoja Mela ^^

Ostatnio edytowany przez Melanie (2009-08-13 14:19:33)


Pracuje jako: projektantka mody, DJ, fryzjer w salonie, niania, ochroniarz na boisku szkolnym
Znajomi: Roberta,Różyczka,Martysia,Julia,Malwina,Damian,Charlotte,Magda,Neillé,Lilly,Paweł,Miśka, Aiko,Kajka,Victor,Akira,Izaura,Shan,Iga,Nick,Sean,Viki,Alfred & Mathew,Nicole,Dominika,Jasper,Ola,Anna,Ray,Sara,Rołz,Emmett,Esme,Kornel,Natala,Bartek,Carralo
Kumple: Zuzanna, Maciek, Nina, Janet
Chłopak: Matts
Rodzinka: Moje Drzewo Genealogiczne [rozszerzone]
Lubi(czyt. kocha) : Rodzeństwo, WŁOCHY, Wampiry, Twilight, Vampire Diaries, książki, rysować, grać na gitarze(uczę się), pisać pwieści, muzykę (OneRepublic, Miley Cyrus, Taylor Swift, Amy MacDonald, Linkin Park, Yirumę), lody miętowe i pistacjowe, Taylora Lautnera
Nie lubi: różowego, arogancji, ignorantów, powierzchowności

Cześć Goście

Offline

 

#3 2009-08-14 09:25:19

Zuzanna

Miss Lipca 2008                    Miss Sierpnia 2009                  Miss Września 2009

3066942
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 1671
WWW

Re: Pamiętnik Zuzanny i Meli ^^(byyyyyczo)

14 sierpnia itd.

Ale znowu z drugiej strony, Robercik jest zdechły
Wczoraj też gadałyśmy o niewiadomoczym. I zbierałyśmy malinki na tej samej zasadzie ^^ Byyyczo.

A więc, teraz do rzeczy.

We poniedziałek jechałam z tatą do Koluszek, i przejeżdżaliśmy WSPANIAŁĄ miejscowość STEFANÓW. A my czytamy książki o wampirach, w których jest pełno Stefanów. Cytat mój i Meli:
Firma Stefan&Robert
Pracownicy Stefan&Robert
Przewodniczący Stefan&Robert.
BYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYCZO.

A pozatym jechałam jakieś 5 km za SREBRNYM VOLVO takim jak u Edzia.

Chwilowo wszystko, byczo.

EdEk mÓwI pApA


Rodzina  Moja Rodzinka
Przyjaciele: Melanie, Janet, Nina, Fly, Neille
Pracuję jako: projektantka mody, bibliotekarka, kierownik biura matrymonialnego, przedszkolanka, nauczyciel sztuki, lekarz
Znajomi: Janek,Neillé,Cleo,Fly,Ania,Kika,Viki,Magda,Patrycja,Nick, Sandra,Mick, Sophia, Akira, Shan

Lubię: książki, dobrą muzę (OneRepublic, Amy Macdonald, Wilki), koty,prowadzić pamiętnik, moje przyjaciółki, pisać opowiadania, Anglię.
Nie lubię: nudnych książek, osądzania ludzi po pozorach, dzieci neo, ludzi wchodzących mi w drogę, kiedy coś mi nie wychodzi

Offline

 

#4 2009-08-18 20:30:11

Melanie

Miss Lipca 2009                    Miss Urodzin 2009

9794941
Skąd: ja to znam...?
Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 886
WWW

Re: Pamiętnik Zuzanny i Meli ^^(byyyyyczo)

18 sierpnia.



     Ponuro stwierdzam, że nia mam co pisać... -_-'''
     Raczej nie spotkam się z Zuzanną przez conajmniej tydzień, więc mi nudno... Weny na pisanie też nie mamy... A pisanie książek na musa nic nie daje...

Stanowczo nie jest BYCZO

A "EdEk MóWi PaPa" to mój tekst.

No więc EdEk MóWi PaPa

Ostatnio edytowany przez Melanie (2009-08-18 20:33:08)


Pracuje jako: projektantka mody, DJ, fryzjer w salonie, niania, ochroniarz na boisku szkolnym
Znajomi: Roberta,Różyczka,Martysia,Julia,Malwina,Damian,Charlotte,Magda,Neillé,Lilly,Paweł,Miśka, Aiko,Kajka,Victor,Akira,Izaura,Shan,Iga,Nick,Sean,Viki,Alfred & Mathew,Nicole,Dominika,Jasper,Ola,Anna,Ray,Sara,Rołz,Emmett,Esme,Kornel,Natala,Bartek,Carralo
Kumple: Zuzanna, Maciek, Nina, Janet
Chłopak: Matts
Rodzinka: Moje Drzewo Genealogiczne [rozszerzone]
Lubi(czyt. kocha) : Rodzeństwo, WŁOCHY, Wampiry, Twilight, Vampire Diaries, książki, rysować, grać na gitarze(uczę się), pisać pwieści, muzykę (OneRepublic, Miley Cyrus, Taylor Swift, Amy MacDonald, Linkin Park, Yirumę), lody miętowe i pistacjowe, Taylora Lautnera
Nie lubi: różowego, arogancji, ignorantów, powierzchowności

Cześć Goście

Offline

 

#5 2009-08-19 10:01:34

Zuzanna

Miss Lipca 2008                    Miss Sierpnia 2009                  Miss Września 2009

3066942
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 1671
WWW

Re: Pamiętnik Zuzanny i Meli ^^(byyyyyczo)

19 sierpnia(chyba)

N
Nu
Nud
Nudy
Nud
Nu
N
P
Pr
prz
prze
przer
przera
przeraż
przeraża
przeraż
przera
przer
prze
prz
pr
p

zdycham z nudy. Mela sie wscieka, bo Neille nic nie robi, przynajmniej w jej umyśle. Ona chce konto Esme, a ja troche zabawy. Byczo.


Rodzina  Moja Rodzinka
Przyjaciele: Melanie, Janet, Nina, Fly, Neille
Pracuję jako: projektantka mody, bibliotekarka, kierownik biura matrymonialnego, przedszkolanka, nauczyciel sztuki, lekarz
Znajomi: Janek,Neillé,Cleo,Fly,Ania,Kika,Viki,Magda,Patrycja,Nick, Sandra,Mick, Sophia, Akira, Shan

Lubię: książki, dobrą muzę (OneRepublic, Amy Macdonald, Wilki), koty,prowadzić pamiętnik, moje przyjaciółki, pisać opowiadania, Anglię.
Nie lubię: nudnych książek, osądzania ludzi po pozorach, dzieci neo, ludzi wchodzących mi w drogę, kiedy coś mi nie wychodzi

Offline

 

#6 2009-12-29 16:13:51

Melanie

Miss Lipca 2009                    Miss Urodzin 2009

9794941
Skąd: ja to znam...?
Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 886
WWW

Re: Pamiętnik Zuzanny i Meli ^^(byyyyyczo)

Któryś-tam (data i godzina jest po lewej) grudnia



     Ponuro stwierdzam, że nia mam co pisać... -_-''' Again...
     Nudzi mi sie, a Zuzanna kazała mi coś napisać, więc piszę.
     NUDA!!!
     Jest zima, a śniegu jak nie było tak ni ma...
     Ja chyba się, źle czuję, bo rymuję o__O

Po raz kolejny stanowczo nie jest BYCZO!!!


No To Tak StEf MóWi PaPa


Pracuje jako: projektantka mody, DJ, fryzjer w salonie, niania, ochroniarz na boisku szkolnym
Znajomi: Roberta,Różyczka,Martysia,Julia,Malwina,Damian,Charlotte,Magda,Neillé,Lilly,Paweł,Miśka, Aiko,Kajka,Victor,Akira,Izaura,Shan,Iga,Nick,Sean,Viki,Alfred & Mathew,Nicole,Dominika,Jasper,Ola,Anna,Ray,Sara,Rołz,Emmett,Esme,Kornel,Natala,Bartek,Carralo
Kumple: Zuzanna, Maciek, Nina, Janet
Chłopak: Matts
Rodzinka: Moje Drzewo Genealogiczne [rozszerzone]
Lubi(czyt. kocha) : Rodzeństwo, WŁOCHY, Wampiry, Twilight, Vampire Diaries, książki, rysować, grać na gitarze(uczę się), pisać pwieści, muzykę (OneRepublic, Miley Cyrus, Taylor Swift, Amy MacDonald, Linkin Park, Yirumę), lody miętowe i pistacjowe, Taylora Lautnera
Nie lubi: różowego, arogancji, ignorantów, powierzchowności

Cześć Goście

Offline

 

#7 2010-01-28 17:44:47

Zuzanna

Miss Lipca 2008                    Miss Sierpnia 2009                  Miss Września 2009

3066942
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 1671
WWW

Re: Pamiętnik Zuzanny i Meli ^^(byyyyyczo)

Nie wiem który, ale siadło mi konto w komówce, to chyba 28. Godzina 17.42


Kochany i tak dali.

Sie masz.
To ja prawda lecę.
....
Dobra, żartowałam. Po raz kolejny nic sie nie dzieje. Nie gadam ostatnio z Melą, ale wyjątkowo ją dopadłam na GG i dyskutujemy. Jest to mniej więcej takie coś:

Zuza
17:37:51
ja  nie wiem,czemu zawsze pokazuje mi Piotrek, jak komputer i pliki sie nazywają Zuza
Mela
17:38:31
taaaaa...
uza
17:38:58
mój brat jest podejrzany
Mela
17:39:27
nooooo

Następnie jest mój monolog:

Zuza
17:40:00
odpowiedz czymś innym niz monosylaby
17:40:06
http://www.sweetbrokacik.pl/
17:40:07
<wow>
17:40:56
http://www.miasteczkocandy.pun.pl/viewtopic.php?id=2240
17:40:59
masz i pisz
17:41:09
albo nie
17:41:11
ja napisze

I na tym stanęło. To teraz na poważnie lecę, kolej Meli na BAZGROŁY. Pa.


Rodzina  Moja Rodzinka
Przyjaciele: Melanie, Janet, Nina, Fly, Neille
Pracuję jako: projektantka mody, bibliotekarka, kierownik biura matrymonialnego, przedszkolanka, nauczyciel sztuki, lekarz
Znajomi: Janek,Neillé,Cleo,Fly,Ania,Kika,Viki,Magda,Patrycja,Nick, Sandra,Mick, Sophia, Akira, Shan

Lubię: książki, dobrą muzę (OneRepublic, Amy Macdonald, Wilki), koty,prowadzić pamiętnik, moje przyjaciółki, pisać opowiadania, Anglię.
Nie lubię: nudnych książek, osądzania ludzi po pozorach, dzieci neo, ludzi wchodzących mi w drogę, kiedy coś mi nie wychodzi

Offline

 

#8 2010-02-24 11:30:34

Melanie

Miss Lipca 2009                    Miss Urodzin 2009

9794941
Skąd: ja to znam...?
Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 886
WWW

Re: Pamiętnik Zuzanny i Meli ^^(byyyyyczo)

Któryś-tam (data i godzina jest po lewej) lutego



     NUUUUUUDDDDDDDDDDDAAAAAAAAAAAAAAA!!!
      Normalnie bym nyc nie napisała, ale Zuza mi kazała, to piszę
      i piszę
      i piszę
      i DALEJ PISZĘ
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

urywek naszej rozmowy na Gy-Gy:


Zuza
czy ty przypadkiem słońce nie miałaś napisać notki w pamiętniku na MC??

Ja
już pisze

Zuza
piszesz??

Ja
TAAAAAK

Zuza
nie gniewaj siem

Ja
nie gniewam się

Zuza
to dobrze ^^


I koniec rozmowy


Po raz kolejny stanowczo nie jest BYCZO!!!


No To Tak StEf MóWi PaPa

Ostatnio edytowany przez Melanie (2010-02-24 11:31:07)


Pracuje jako: projektantka mody, DJ, fryzjer w salonie, niania, ochroniarz na boisku szkolnym
Znajomi: Roberta,Różyczka,Martysia,Julia,Malwina,Damian,Charlotte,Magda,Neillé,Lilly,Paweł,Miśka, Aiko,Kajka,Victor,Akira,Izaura,Shan,Iga,Nick,Sean,Viki,Alfred & Mathew,Nicole,Dominika,Jasper,Ola,Anna,Ray,Sara,Rołz,Emmett,Esme,Kornel,Natala,Bartek,Carralo
Kumple: Zuzanna, Maciek, Nina, Janet
Chłopak: Matts
Rodzinka: Moje Drzewo Genealogiczne [rozszerzone]
Lubi(czyt. kocha) : Rodzeństwo, WŁOCHY, Wampiry, Twilight, Vampire Diaries, książki, rysować, grać na gitarze(uczę się), pisać pwieści, muzykę (OneRepublic, Miley Cyrus, Taylor Swift, Amy MacDonald, Linkin Park, Yirumę), lody miętowe i pistacjowe, Taylora Lautnera
Nie lubi: różowego, arogancji, ignorantów, powierzchowności

Cześć Goście

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz Κρατήσεις δωματίων Ανδόρα