Ogłoszenie


Wpisz się do Księgi Gości!

Całe forum podlega ochronie praw autorskich!
Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!



Dziękować Wszystkim!
Miasteczko powraca! Zdaje się, że już na dobre ;]


Chcesz dołączyć do Miasteczka Candy?
Zarejestruj się, a następnie zaakceptuj swoje konto, by zostać mieszkańcem! Nie pożałujesz!



Powrociłaś/łeś do Miasteczka po długim czasie i nie wiesz co i jak?
Wystarczy, że zgłosisz się po nowy avatar, a Twoje konto zostanie przywrócone!



Ważne ogłoszenie, które musicie przeczytać.

Nasze święta











Pogadaj z nami, wejdź na czat





#1 2009-08-31 18:43:33

Natala

Użytkownik

8584885
Skąd: Ok. Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 389

~Pamiętnik Natalii... zawsze i tylko jej~

http://republika.pl/blog_fd_4385320/6358349/tr/mhfjgyumfmy.jpg



31.08.09




Drogi pamiętniku, jestem na tym forum nowa i nikogo nie znam, nie mam domu, pracy, rodziny oraz żadnego ekwipunku jak inni. Ale niedługo mam zamiar poszukać pracy... lecz gdzie?
Mam nadzieję że poznam tu wspaniałych ludzi i będę się i z nimi świetnie bawić....

Moim zdaniem jest to najlepsze forum które widziałam do tej pory z Candy Bardzo mi się tu podoba i się tu swobodnie czuje. Już niedługo napisze ponownie. Do napisania


PS. Idę szukać jakiejś pracy....





20.49
Właśnie odbyłam swoje pierwsze zakupy i zapisałam się do szkoły muzycznej bede grała na wielu instrumentach oraz będę budować dom... Już się oswajam... jak się w mrowię to mieszkańcy będą mieli mnie dość.... hehehehehe.....

Ostatnio edytowany przez Natala (2010-02-02 17:31:26)


Imiona: Natalia, Weronika
Wiek: 18 lat
Rodzina: Drzewo genealogiczne
Kumple: Pati.M, Melanie, Esme, Darin, Cathernie, Bartek ;*, Sophia, Zuzanna, Qlenaa, Molly, Janet
Praca: brak
Adres: ul. Corlands 16, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: brak
Data urodzenia: 21.05.1991
Mój czas w Miasteczku Candy

Offline

 

#2 2009-09-02 19:21:55

Natala

Użytkownik

8584885
Skąd: Ok. Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 389

Re: ~Pamiętnik Natalii... zawsze i tylko jej~

02.09.09




Jak już powiedziałam buduje se dom oraz zapisałam się do szkoły muzycznej...
Muszę sobie nazbierać kilka pkt z umiejętności ponieważ szukam pracy, a bez tego ani rusz....
Ne jestem już nowa na MC ;] Zrobiłam sondę i czekam na odp czy ludziom podoba się moja Candy czy też nie....
Pomału już zaczynam żyć... nie czuje się już jakoś dziwnie lecz nadal nie mam znajomych :( Mam nadal nadzieję, że kogoś poznam lecz do tej pory nie miałam okazji.... A nie sorki... miałam okazje popisac z Kendrą lecz nie przyszła na spotkanie, a potem zobaczyłam jej odp lecz jej już nie było na MC....Zdarza się... Będą inne okazje...
Dodałam tez do twórczości moje rysunki Mangi, maluje tym stylem już prawie 8 lat... ;)
Nie mam co robić.... troszkę się nudzę bez kasy... ale idę zaraz się zapisać do jakiegoś koła bo wiecie pkt trzeba zbierać...

Papatki... napisze później lub jutro...


Imiona: Natalia, Weronika
Wiek: 18 lat
Rodzina: Drzewo genealogiczne
Kumple: Pati.M, Melanie, Esme, Darin, Cathernie, Bartek ;*, Sophia, Zuzanna, Qlenaa, Molly, Janet
Praca: brak
Adres: ul. Corlands 16, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: brak
Data urodzenia: 21.05.1991
Mój czas w Miasteczku Candy

Offline

 

#3 2009-09-03 18:48:29

Natala

Użytkownik

8584885
Skąd: Ok. Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 389

Re: ~Pamiętnik Natalii... zawsze i tylko jej~

03.09.09




Mój kochany... właśnie ustrzegłam cen mego życie...
Postanawiam być projektantką odzieży....
Zawsze przecież fascynowała mnie moda, oraz stroje... ale nie ich projektowanie... aż do dziś... spojrzałam na te niektóre ubrania i spostrzegłam, że ludzie potrzebują czegoś świeżego.... Ja osobiście mam poczucie stylu i postanawiam im pomóc... wraz z (mam nadzieję) innymi projektantami zrobimy niezły Show.... (nie chodzi o to że ludzie będą się chować przed nami.... nie nie ) Dobra lecę złożyć CV, bo już mam przygotowane ciuszki...
Tylko w jakim temacie to było?    heh...
Napisze później...

A i dorobiłam się mieszkanka i złożyłam wniosek o dotacje... nie mam nadal pracy...
oki lecę bo mi prace zabiorą...

Heh... O.o.O


Imiona: Natalia, Weronika
Wiek: 18 lat
Rodzina: Drzewo genealogiczne
Kumple: Pati.M, Melanie, Esme, Darin, Cathernie, Bartek ;*, Sophia, Zuzanna, Qlenaa, Molly, Janet
Praca: brak
Adres: ul. Corlands 16, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: brak
Data urodzenia: 21.05.1991
Mój czas w Miasteczku Candy

Offline

 

#4 2009-09-15 16:44:50

Natala

Użytkownik

8584885
Skąd: Ok. Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 389

Re: ~Pamiętnik Natalii... zawsze i tylko jej~

15.09.09r




Nie wiem co się dzieje na tym forum....! Już dawno zrobiłam zakupy, i złożyłam podanie o prace jako projektant mody, ale jak widać nikt się tym nie interesuje!.... albo po prostu nie chce się tym zainteresować...!
Ja rozumiem, że wszyscy mają dużo na głowie, owszem... ale bez przesady! wszystkim dodają ale nie mi! co to ja jestem jakaś trędowata?
Mam nadzieje ze to widzą ci co odsługują w sklepach i że w końcu się ruszą!!!!
Ja nie mam pretensji, bo można nie zauważyć albo jest się zajętym ale nie aż tyle czasu!!!Bo co tu robić? wiecznie się zajętym raczej nie jest jak ktoś systematycznie tu wchodzi! A nie raz na tydzień... ja tu jestem co drugi dzień powiedzmy bo już nie siedzę tu po 4 godziny...?
Mam dużą nadzieję że się nie myliłam co do tego forum!! 

PS...To jest mój pamiętnik i mogę tu pisać co mi się podoba wiec proszę mi nie odejmować pkt z reputacji!!! A jak komuś się nie podoba co pisze to niech nie czyta!!! Bo ja innych pamiętników nie czytam!!!


Imiona: Natalia, Weronika
Wiek: 18 lat
Rodzina: Drzewo genealogiczne
Kumple: Pati.M, Melanie, Esme, Darin, Cathernie, Bartek ;*, Sophia, Zuzanna, Qlenaa, Molly, Janet
Praca: brak
Adres: ul. Corlands 16, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: brak
Data urodzenia: 21.05.1991
Mój czas w Miasteczku Candy

Offline

 

#5 2009-11-12 19:28:24

Natala

Użytkownik

8584885
Skąd: Ok. Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 389

Re: ~Pamiętnik Natalii... zawsze i tylko jej~

12.11.09r




Drogi pamiętniku...
Dawno mnie nie było na forum z powodu awarii ale już jestem znów Bardzo mi sie podoba w Miasteczku... Mieszkam z Bartkiem i go lubię... nawet bardziej niż lubię... ale nie kocham "chyba" heh.. mówi ze jestem "zakręcona" i "szalona" a ja po prostu żyje spontanicznie heh Nie wiem co mam pisać... nudze sie i mam zamiar cos z tym zrobić!!!
Potrzeba mi pracy! Ale zaraz ja przecież pisałam podanie o prace jako projektantka ale sie nikomu nie spieszy aby to zobaczyć... w ogóle nikogo tu nic nie interesuje! No może przesadzam.. wiem że Nellie ma tu dużo spraw ale po to ma pomocników... Ja jej nie obwiniam... ale no halo!!! coś sie tu musi dziać bo inaczej nic z tego nie będzie! Jest tu coraz mniej osób i to miasto wymiera!!! Nie mam żadnych przyjaciół, którzy ze mną rozmawiają oprócz Bartka, tak bardzo bym, chciała sie spotkać z moimi rodzicami!!! Tak za nimi tęsknie... Pisza do mnie listy a ja do nich ale to za mało...!
Nie mam co pisać mój drogi a wiec na dziś kończę... Napisze niedługo  Papa!


Imiona: Natalia, Weronika
Wiek: 18 lat
Rodzina: Drzewo genealogiczne
Kumple: Pati.M, Melanie, Esme, Darin, Cathernie, Bartek ;*, Sophia, Zuzanna, Qlenaa, Molly, Janet
Praca: brak
Adres: ul. Corlands 16, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: brak
Data urodzenia: 21.05.1991
Mój czas w Miasteczku Candy

Offline

 

#6 2009-11-15 16:06:05

Natala

Użytkownik

8584885
Skąd: Ok. Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 389

Re: ~Pamiętnik Natalii... zawsze i tylko jej~

15.11.09r.



Hym... co by tu powiedzieć? Nie ma co... a właśnie... jestem z Bartkiem, tak go kocham że szok! Jest dla mnie miły, uczciwy, szczery i troszczy się o mnie a najważniejsze ze mnie kocha.
Od początku go lubiłam ale nie wiedziałam że będziemy razem Kto by pomyślał? Jestem taka szczęśliwa... Ale nadal mi smutno z powodu rodziców... tęsknie za nimi i chce się jak najszybciej z nimi zobaczyć... A właśnie... spotykam sie z nimi już za tydzień w sobote albo dopiero w sobote ;/ Ale sie ciesze... zaplanowałam cały dzień no ale jest mały kłopot... oni nie wiedzą że mieszkam z Bartkiem tzn z moim chłopakiem... mam nadzieje że nie będzie to przykra niespodzianka... Pewno se wyobrażą nie wiadomo co... Bo przecież jestem tu tylko 2mies i juz mieszkam z chłopakiem (raczej chłopak ze mną heh) Dziś zadzwonię do mamy i z nia o tym pogadam Tak sie ciesze... mam nadzieje że Bartek sie spodoba rodzicom... On bardzo się denerwuje z tego powodu, ale ja osobiście nie znam rodziców Bartka i też będe się denerwować przy pierwszym spotkaniu... Mieszkamy razem wiec to raczej jest coś więcej niż tylko zauroczenie Jak to by nazwała jeszcze rok temu moja mama, ale teraz jest inaczej... mam już skończone 18lat, jestem dojrzalsza oraz jestem już samodzielna i wiem co chce w życiu robić, mam swój dom i jestem daleko od rodziców taka prawda nie? Wiem na czym świat polega

Kończe pa... bo Bartek czeka na mnie z filmem i kupą żarełka no i oczywiście on na nie czeka heh;)
Napisze jeszcze...


Imiona: Natalia, Weronika
Wiek: 18 lat
Rodzina: Drzewo genealogiczne
Kumple: Pati.M, Melanie, Esme, Darin, Cathernie, Bartek ;*, Sophia, Zuzanna, Qlenaa, Molly, Janet
Praca: brak
Adres: ul. Corlands 16, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: brak
Data urodzenia: 21.05.1991
Mój czas w Miasteczku Candy

Offline

 

#7 2009-11-22 18:19:53

Natala

Użytkownik

8584885
Skąd: Ok. Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 389

Re: ~Pamiętnik Natalii... zawsze i tylko jej~

22.11.09r




Siemka mój pamiętniczku.... Już dawno nie pisałam, bo w moim życiu mało się dzieje...
Z nudów szukałam swoich zdjęć z dawnych lat i znalazłam fotki z lat szkolnych.... Dam tu kopie bo oryginał musi być w naszym rodzinnym albumie który zrobiłam po wyjeździe mojej mamy Dała mi karton zdjęć a wiec zrobiłam album
Wezmę tu kilka najlepszych fotek

http://img685.imageshack.us/img685/662/kamilka.png http://img4.imageshack.us/img4/2061/jaert.png
Ja w szkole                           Na wycieczce do Krakowa
Fot. moja mama <3              Fot. mój tata
                                           Bartek się śmiał z mojej fryzury <3 i przymknęłam oko

Ostatnio edytowany przez Natala (2009-11-22 18:20:55)


Imiona: Natalia, Weronika
Wiek: 18 lat
Rodzina: Drzewo genealogiczne
Kumple: Pati.M, Melanie, Esme, Darin, Cathernie, Bartek ;*, Sophia, Zuzanna, Qlenaa, Molly, Janet
Praca: brak
Adres: ul. Corlands 16, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: brak
Data urodzenia: 21.05.1991
Mój czas w Miasteczku Candy

Offline

 

#8 2009-11-23 16:25:38

Natala

Użytkownik

8584885
Skąd: Ok. Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 389

Re: ~Pamiętnik Natalii... zawsze i tylko jej~

23.11.09r




Heh... witaj mój ty pamiętniku... Jestem szczęśliwa, jak już ci wspominałam moja mama wpadła do mnie na odwiedziny i była w niebo wzięta moim nowym życiem a co najważniejsze była zachwycona Bartkiem.... Dużo robiliśmy.... była aż na cały tydzień, tata tez był ale pojechał trzeciego dnia no i cały czas dzwonił...
Z mamą robiliśmy sobie zdjęcia raczej mama robiła mnie i Bartkowi. Zrobiłam sobie kolczyk w pępku no i ja z Bartkiem nakleiliśmy sobie tatuaże, prawdziwego bałam się zrobić A właśnie zmieniłam fryzurę... A to fotka, która będzie przypominać mój najlepszy dzień w całym moim życiu.... <3

http://img7.imageshack.us/img7/58/nasztaras.png
Ja z Bartkiem na naszym tarasie <3
Fot. Moja mama <3
Dedyk. Mój tata

Ostatnio edytowany przez Natala (2009-11-23 16:27:42)


Imiona: Natalia, Weronika
Wiek: 18 lat
Rodzina: Drzewo genealogiczne
Kumple: Pati.M, Melanie, Esme, Darin, Cathernie, Bartek ;*, Sophia, Zuzanna, Qlenaa, Molly, Janet
Praca: brak
Adres: ul. Corlands 16, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: brak
Data urodzenia: 21.05.1991
Mój czas w Miasteczku Candy

Offline

 

#9 2009-11-25 16:27:03

Natala

Użytkownik

8584885
Skąd: Ok. Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 389

Re: ~Pamiętnik Natalii... zawsze i tylko jej~

25.11.09r




Drogi... mój kochany... po co ja to w ogóle pisze? To jest dla mnie a nie dla ciebie.... Prawda?
A wiec tak... dziś byłam z Bartkiem i jego sister Majką w parku na spacerze... Jego sis to prawdziwa chłopczyca... heh
ale beka... kupiliśmy koła hula-hop i się z nimi wydurnialiśmy... dobrze ze Bartek wziął aparat... Mamy fotki na pamiątke... Ale Majka nie chciała zdjęc wiec dam tu tylko moja fotke.... heh...


http://img692.imageshack.us/img692/4899/54uyrujhyti4yhgfuyt.png

Ostatnio edytowany przez Natala (2009-11-25 16:28:02)


Imiona: Natalia, Weronika
Wiek: 18 lat
Rodzina: Drzewo genealogiczne
Kumple: Pati.M, Melanie, Esme, Darin, Cathernie, Bartek ;*, Sophia, Zuzanna, Qlenaa, Molly, Janet
Praca: brak
Adres: ul. Corlands 16, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: brak
Data urodzenia: 21.05.1991
Mój czas w Miasteczku Candy

Offline

 

#10 2009-12-03 18:53:10

Natala

Użytkownik

8584885
Skąd: Ok. Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 389

Re: ~Pamiętnik Natalii... zawsze i tylko jej~

03.12.09r




W sobotę byliśmy z Bartkiem i naszą paczką na imprezie u kolegi.... Kazali nam ubrać dziwne stroje no to sie odwaliliśmy w nie wiadomo co, ale spoko! Jak wracaliśmy do domu... (późną nocą) przez jakiś park to Alvi (Aleks) zrobił nam foto i jakoś dziwnie wyszło ale spoko... dam tutaj co tam ;P hehe... Byłam chcyba pijana.. no raczej bo troszke nie pamietam jak doszliśmy do domu i o której hehe... wiem wiem... zła jestem ale coż po to jest młodość heh...

http://img686.imageshack.us/img686/2061/minia.png http://img704.imageshack.us/img704/9586/myijyugr.png
Na foto 1 Minia (Sabina) Moja piekna.. prawda ze fajny t-shirt?
Na foto 2 Ja i Bartek w powrocie do domu

Ostatnio edytowany przez Natala (2009-12-03 19:04:21)


Imiona: Natalia, Weronika
Wiek: 18 lat
Rodzina: Drzewo genealogiczne
Kumple: Pati.M, Melanie, Esme, Darin, Cathernie, Bartek ;*, Sophia, Zuzanna, Qlenaa, Molly, Janet
Praca: brak
Adres: ul. Corlands 16, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: brak
Data urodzenia: 21.05.1991
Mój czas w Miasteczku Candy

Offline

 

#11 2009-12-08 15:33:13

Natala

Użytkownik

8584885
Skąd: Ok. Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 389

Re: ~Pamiętnik Natalii... zawsze i tylko jej~

08.12.09r




Hejka.... przez jeszcze ok tygodnia będzie u mnie Majka... młodsza siostra Bartka! Prawdziwa chłopczyca! Ale ja i Bartek postanowiliśmy to zmienić! Tak dla zabawy użądziliśmy jej sesje zdjeciową może polubi nową siebie i zmieni Image heh! Ale była pompa! Nawet nie wiedziałam ze ona jest taka ładna! Dam tu jej pare fotek!

U mnie i u Bartka skandal! Pokłóciliśmy się! Mam go dość! Niech sie wynosi z mojego domu raz na zawsze! I żebym go wiecej na oczy nie widziała! pokłóciliśmy się o to jaka ja jestem! A on? To niby aniołek? heh! Też mi coś! On i aniołek? W jednym zdaniu to juz nie pasuje! Niby taki kozak! W środku mięczak! Ale mniejsza o to!
Poszło nam o to ze ja chciałam się zapisać na kurs tańca w parach! I jego tez zapisałam a on wielce obrażony! Focha na mnie walną! Kit z nim! Ja se pójde z moim kolegą i bede tańczyć te wszystkie tańce! A on tylko będzie patrzeć i zgrzendzić! Heh! Ale sie przejełam! 

A właśnie! Tak sie rozpisałam o Bartku, że prawie bym zapomniała dodać Majki fotek heh!


Majka przed:
http://img4.imageshack.us/img4/2824/majkasisbartka.png  http://img9.imageshack.us/img9/2987/majka5.png  http://img4.imageshack.us/img4/7065/majka4.png


Majka po:

http://img22.imageshack.us/img22/6087/majka6.png  http://img706.imageshack.us/img706/8074/majka2p.png  http://img30.imageshack.us/img30/1164/majka3.png  http://img11.imageshack.us/img11/6087/majka6.png

Ostatnio edytowany przez Natala (2009-12-08 15:46:37)


Imiona: Natalia, Weronika
Wiek: 18 lat
Rodzina: Drzewo genealogiczne
Kumple: Pati.M, Melanie, Esme, Darin, Cathernie, Bartek ;*, Sophia, Zuzanna, Qlenaa, Molly, Janet
Praca: brak
Adres: ul. Corlands 16, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: brak
Data urodzenia: 21.05.1991
Mój czas w Miasteczku Candy

Offline

 

#12 2009-12-10 16:55:24

Natala

Użytkownik

8584885
Skąd: Ok. Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 389

Re: ~Pamiętnik Natalii... zawsze i tylko jej~

10.12.09r.




Siemka...
Haa! Dopięłam swego! Bartek będzie ze mną chodził na kurs tańca! Zmusiłam go poprzez zazdrość! Pisałam już o tym ze wezmę mojego kolege? I tak właśnie zrobiłam...! hehe...
Obmyśliłam se plan.
Na poczatek wystarczyło zaprosić Kacpra do naszego domu... na próbe tanga! heh... ja tego nigdy w życiu nie taczyłam ale Kacper tak... jest bardzo umiesniony i ma wprawe do tego tańca! Każda chciałaby z nim zatańczyć.. no oprócz mnie.. on mnie nie pociąga... te włosy blond i niebieskie oczy, mnie to nie bierze! Ale wzięło Bartka! I o to mi chodziło... od razu kiedy weszliśmy na siłownie weszedł za nami... se pojeździc na rowerku!
Hello... Bartek nie znosi rowerków! On tylko biega i podnosi sztangi! Rowerki zostawia zawsze dla mnie i dla koleżanek które do mnie przychodzą! Cały czas sie na nas lukał, a ja prowokowałam!
Najbardziej sie wkurzył chyba jak Kacper pomagał mi sie rozciągać... Ale po co się rozciągać do tanga? Trzeba? Nie wiem, mniejsza o to....
Potem ćwiczyliśmy z Kacprem podstawy... czyli obroty, chwyty, skoki itp heh...
Szczerze to było super... oczywiście Kacper wiedział jaki jest plan no i sie zgodził pomóc
Bartek wie ze sie kiedyś Kacprowi podobałam, ale to juz przeszłość... ale nie dla Bartka! Jak on se coś wbije do tej głowy to szok! A najlepsze było to, ze jeszcze Kacper za róg nasze ulicy jeszcze nie doszedł który widac z naszgo okna a juz Bartek mówi:
"Yymm... przepraszam, ze tak na ciebie naskoczyłem... ale no wiesz ja nie umiem tańczyć..."
Po czym spojrzałam na niego czekając aż powie...:
"No ale jak chcesz... to ja moge z tobą chodzić na te kursy...naucze sie czegoś... to nawet moze sie okazać fajna zabawa"
Tak! Jest! Jupi! Huura! Dopiełam swego!....
No i tak Bartek teraz chodzi ze mna na kursy tańca! hehe...
Dobra kończe... papa


Imiona: Natalia, Weronika
Wiek: 18 lat
Rodzina: Drzewo genealogiczne
Kumple: Pati.M, Melanie, Esme, Darin, Cathernie, Bartek ;*, Sophia, Zuzanna, Qlenaa, Molly, Janet
Praca: brak
Adres: ul. Corlands 16, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: brak
Data urodzenia: 21.05.1991
Mój czas w Miasteczku Candy

Offline

 

#13 2009-12-10 17:14:13

Natala

Użytkownik

8584885
Skąd: Ok. Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 389

Re: ~Pamiętnik Natalii... zawsze i tylko jej~

10.12.09r




Po tym jak już się pogodziliśmy, Bartek zrobił mi sesje zdjęciową a ja zrobiłam jemu sesje! No i dam tu pare fotek... sesja jest na białym tle bo takie lubię najbardziej... osoba wtedy przyciąga wzrok a nie tło... heh...

http://img691.imageshack.us/img691/7844/47115093.png http://img163.imageshack.us/img163/5011/42145239.png http://img706.imageshack.us/img706/598/34191432.png http://img705.imageshack.us/img705/4692/64913832.png http://img69.imageshack.us/img69/2624/32100845.png http://img705.imageshack.us/img705/1367/30321326.png


To dla ciebie mój kochanie... Kocham Cie <3

Ostatnio edytowany przez Natala (2009-12-10 17:14:42)


Imiona: Natalia, Weronika
Wiek: 18 lat
Rodzina: Drzewo genealogiczne
Kumple: Pati.M, Melanie, Esme, Darin, Cathernie, Bartek ;*, Sophia, Zuzanna, Qlenaa, Molly, Janet
Praca: brak
Adres: ul. Corlands 16, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: brak
Data urodzenia: 21.05.1991
Mój czas w Miasteczku Candy

Offline

 

#14 2009-12-28 19:52:47

Natala

Użytkownik

8584885
Skąd: Ok. Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 389

Re: ~Pamiętnik Natalii... zawsze i tylko jej~

28.12.09r




Ach... jak ten czas szybko leci! Już prawie koniec roku... A pamietam jeszcze jak byłam mała i sie bawiłam że mam swój własny dom i kochającego męża... heh... dom to mam ale męża nie... ale może juz niedługo Bartek nim będzie <3 Tak go kocham...
Już jestem prawie 4mies w tym mieście... życie mi sie ułożyło, Fakt! było porażki ale sie odbiłam zawsze sie odbijałam... bo zawsze ktoś przy mnie był! Dobrze jest mieć pomocną dłoń co zawsze cie wesprze
Na sylwestra chyba pojedziemy do rodziców z Bartkiem albo może moi i jego rodzice do nas przyjada? To jest lepszy pomysł... Ha! Ja to mam głowe! Nikt tak nie wykmini... no bo jak Bartek to coś poważniejszego |Tak jest... ja to wiem |  No to nasi rodzice powinni sie poznać nie? A przy okazji będzie to balowanie a wiec zgoda! Ide namówić Bartka...

Kończe papa!
Miałam dać fotki ale już mi sie nie chce....! Paaa!


Imiona: Natalia, Weronika
Wiek: 18 lat
Rodzina: Drzewo genealogiczne
Kumple: Pati.M, Melanie, Esme, Darin, Cathernie, Bartek ;*, Sophia, Zuzanna, Qlenaa, Molly, Janet
Praca: brak
Adres: ul. Corlands 16, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: brak
Data urodzenia: 21.05.1991
Mój czas w Miasteczku Candy

Offline

 

#15 2009-12-29 16:52:31

Natala

Użytkownik

8584885
Skąd: Ok. Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 389

Re: ~Pamiętnik Natalii... zawsze i tylko jej~

29.12.09r




Ty mój kochany pamiętniku...
Tylko tobie się mogę naprawdę zwierzyć... Nie mam prawdziwej przyjaciółki, z daleka podziwiam przyjaźń Zuzanny i Meli są dla siebie takie prawdziwe a nie sztuczne jak co niektóre przyjaciółki w MC (bez nazwisk proszę!) No ja rzecz jasna samotna nie jestem mam Bartka i inne koleżanki ale im przecież nie powiem tego co chciałabym powiedzieć przyjaciółce... Jest mi źle! I mam doła! Ale go kryje... i staram sie pomagać innym nie patrząc na swoje żałosne życie...
Tak! Tak! Dobrze usłyszałeś! Ja jestem żałosna bo najpierw sie ciesze z mojego życia, że mi sie ułozyła a drugiego dnia płacze i sie użalam nad sobą! Nikt nie wie jak jest naprawde! Nikt mnie nie zna!
Może sie tylko wydaje, że jestem twarda i se w życiu radze ale tak nie jest... w środku jestem delikatna jak płatek róży, popychany przez wiatr i niszczone przez deszcz! Tak mi źle...
Dziekuje że jesteś!


Imiona: Natalia, Weronika
Wiek: 18 lat
Rodzina: Drzewo genealogiczne
Kumple: Pati.M, Melanie, Esme, Darin, Cathernie, Bartek ;*, Sophia, Zuzanna, Qlenaa, Molly, Janet
Praca: brak
Adres: ul. Corlands 16, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: brak
Data urodzenia: 21.05.1991
Mój czas w Miasteczku Candy

Offline

 

#16 2009-12-30 13:16:54

Natala

Użytkownik

8584885
Skąd: Ok. Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 389

Re: ~Pamiętnik Natalii... zawsze i tylko jej~

30.12.09r




Kochany...
Już jutro Sylwester.... moi i Bartka rodzice sie poznają! To będzie TRAGEDIA! Nie wyobrażam se tego! Z tego co słyszałam od Bartka to myśle że popełniłam błąd zapraszając ich do nas z moimi rodzicami!! Co jak co... ale sie boje okropnie.. mam złe przeczucia! A może Bartek chciał mnie tylko nastraszyć? Bo mine to miał nie zbyt poważną! Ale nie wiem... zapytam go czy nie lepiej to odwołać?!!! No i wtedy powie czy to prawda! Hehehe...
A w domciu nudy... tesknie za rodzicami i sie nie moge doczekac aż przyjadą! Cały czas tylko dzwonia i dzwonia! Czasem mam ich dość.... ale tęsknie! <3
............
W miasteczku jest spoko... już pomału przysypuje doła ale nadal nie mam przyjaciółki...! Napisałam do Neillie Na PW mój pomysł co do MC no i czekam na odpowiedz... Mam nadzieje, ze mi sie uda bo tak bardzo bym chciała aby miasteczko miało też cząstke mnie... może wtedy bym zakopała doła z powodu braku przyjacoólki bo bym czymś sie zajęła!

Dobra, kończe.... papa!

Napisze po tym jak wytrzeźwieje hehe! :D

Ostatnio edytowany przez Natala (2009-12-30 13:24:22)


Imiona: Natalia, Weronika
Wiek: 18 lat
Rodzina: Drzewo genealogiczne
Kumple: Pati.M, Melanie, Esme, Darin, Cathernie, Bartek ;*, Sophia, Zuzanna, Qlenaa, Molly, Janet
Praca: brak
Adres: ul. Corlands 16, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: brak
Data urodzenia: 21.05.1991
Mój czas w Miasteczku Candy

Offline

 

#17 2010-01-01 12:34:01

Natala

Użytkownik

8584885
Skąd: Ok. Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 389

Re: ~Pamiętnik Natalii... zawsze i tylko jej~

01.01.10r. :D




Kochany pamiętniku...
Mamy już 2010r.... i troszke śmieszną date dziś... 01.01.10! hehehe!
~Ja nie moge normalnie...! Będe pisac troszke niewyraźnie w stosunku czytelniczym, po czym świadczy to duża ilosć błędów!
~Mama i tata Bartka czyli rodzice Bartka są spoko... moi też..! I za to ich kocham! No i Bartka też oczywiście kocham! Czemu by nie? Bartek mnie tylko nastraszył, ze są oni żli! Ale... ale.. ale... ale... ***kutwa*** nie pamietam!
...................
A własnie, on sie tak polubili
... i także napili!
Ze normalnie ja też odpłynęłam.... nie to ze sie nachlałam czy coś ale wiecie z kulturą bo ja jestem bardzo Kilturna!

Dobra nara...! Zwojam bo poszłam spać o 4.39 i wstałam dopiero coś po 11 ale nie pamietam ile! Ide se coś zjeść wykompać sie.... no i... i... nie pamietam! 


Imiona: Natalia, Weronika
Wiek: 18 lat
Rodzina: Drzewo genealogiczne
Kumple: Pati.M, Melanie, Esme, Darin, Cathernie, Bartek ;*, Sophia, Zuzanna, Qlenaa, Molly, Janet
Praca: brak
Adres: ul. Corlands 16, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: brak
Data urodzenia: 21.05.1991
Mój czas w Miasteczku Candy

Offline

 

#18 2010-01-01 16:13:15

Natala

Użytkownik

8584885
Skąd: Ok. Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 389

Re: ~Pamiętnik Natalii... zawsze i tylko jej~

01.01.10r




C.D...
Dziś po wyjeździe naszych rodziców Poszliśmy z psem sie przejść do lasu, żeby sie pies wybiegał!
No i sie czegoś fajnego dowiedziałam o moim ukochanym Bartusiu!
Żal...
Nie mam siły już normalnie opowiadać, a więc wkleje link i se przeczytacie sami!
http://www.miasteczkocandy.pun.pl/viewt … 603#p39603

Miłego czytania! Bo ja już mam dość!
Szlak mnie zaraz trafi! Pewno sie będzie chciał jeszcze dziś pogodzić! O nie... Napewno nie!! Nie ma mowy! Zaraz zadzwonie chyba do mojej mamy! Się wyżalić!

~Bede płakać!

~Miękne

~Ja go nadal kocham!

~B czemu bym go miała nie kochać?

~Ale jak on mnie traktuje czasem! Aż mnie nosi!

~Ale... w zasadzie... to już nie wiem!

~Ja chyba jestem zazdrosna.... o psa?!! szok!

~Żal ze mnie....!


Imiona: Natalia, Weronika
Wiek: 18 lat
Rodzina: Drzewo genealogiczne
Kumple: Pati.M, Melanie, Esme, Darin, Cathernie, Bartek ;*, Sophia, Zuzanna, Qlenaa, Molly, Janet
Praca: brak
Adres: ul. Corlands 16, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: brak
Data urodzenia: 21.05.1991
Mój czas w Miasteczku Candy

Offline

 

#19 2010-01-02 19:00:13

Natala

Użytkownik

8584885
Skąd: Ok. Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 389

Re: ~Pamiętnik Natalii... zawsze i tylko jej~

02.01.10r





Wiesz kto ty...! wiec nie musze pisac "Kochany..." itp! A poza tym nie mam na to czasu!
Jestem w rozterce! Po tym jak skończyłam ryczeć w poduszke, i opadowałam dławienie sie, napisałam! I tak sie ciesz, że to tak krótko trwało! Aaaa...!!

Ps. Poczekaj chwile jeszcze becze!!! 

~po 18min...!
Oki.... juz moge pisać! Ale krótko bo bede znów ryczeć jak o tym pomyśle!
A wiec tak... siedze sobie w kuchni i se pije kawke i se czytam ksiażke o Titanicu... no i wchodzi jak zwykle Bartek no i mieliśmy oglądać film, a wiec poszłam odłożyć książke...! Aaaa!!

Ps. Znowu becze!!!

~po 6min...!
A wiec poszłam odłożyć tą cholerną książke nie? No rzecz jasne do swojej sypialni, a tam se mój pies impreze użądził!!! Wszystkie poduszki, oprucz jednej  na której włśnie znów becze! Aaaa!!

~po 9min...!
No i beczałam se własnie na tej poduszce nie? A i tam kołdra podarta, pióra latają wszedzie.... i moja... moja... moja sylwestrowa sukienka od mamy też cała podarta! No i jak już ochłonełam z tego wszystkiego i sie wyżyłam na psie, to Bartek pomógł mi sprzątać... nie? no wiadomo! Taki men przeciez on! Tak, tak...!

Nie moge... teraz najważniejsze! To se doczytacie...! Ja znów becze...! Aaaa...!

~po 7min...!
http://www.miasteczkocandy.pun.pl/viewt … d=2394&p=4 macie tu link i sie doczytajcie!
a ja bede beczec!!! Aaaa...!

A miało być tak pięknie między nami! Aaaa...!!


Imiona: Natalia, Weronika
Wiek: 18 lat
Rodzina: Drzewo genealogiczne
Kumple: Pati.M, Melanie, Esme, Darin, Cathernie, Bartek ;*, Sophia, Zuzanna, Qlenaa, Molly, Janet
Praca: brak
Adres: ul. Corlands 16, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: brak
Data urodzenia: 21.05.1991
Mój czas w Miasteczku Candy

Offline

 

#20 2010-01-03 18:40:11

Natala

Użytkownik

8584885
Skąd: Ok. Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 389

Re: ~Pamiętnik Natalii... zawsze i tylko jej~

03.01.10r





Mój jedyny przyjacielu...
Nadal sie nie pogodziłam z Bartkiem... nie odzywamy sie do siebie odkąd sam wiesz co sie stało! Ja nie moge tak żyć! Mamy tak sie unikać, przez całe życie? Jeszcze do tego dojdzie, że sie ode mnie wyprowadzi... a tego nie chce! Gdzie od pójdzie? W końcu płacił mi jakiś czas za moje mieszkanie, a za opłaty to płacimy razem! Nie ma w tym domu, moje, twoje! Zawsze było, jest i będzie nasze! Ale chyba juz niedługo! Teraz jestem sama! Pies jest jakby jego, bo go wygoniłam od siebie...!
Rozmawiałam z mamą, ona mówi, ze to normalne, bo kłutnie tylko umacniają związek. Jakoś mi sie nie chce wierzyć!
Wczoraj cała noc prawie płakałam i gadałam z mamą przez  telefon jakieś  2godz. Ojojoj..! Rachunek będzie piękny! A poza tym Bartek też nie najlepiej wygląda, rano miał jeszcze czerwony policzek, ale mniejsza o to! Ja nie dam rady tak dłużej! Czyję sie głupio w jego obecności, a wcześniej mogłam mu mówić o wszystkim!

Tak jakoś dziwnie... najpierw jesteś z kimś blisko, mówisz mu wszystko co tylko ci na myśl wpadnie, czujesz sie swobodnie, a potem naraz nie możesz nawet w oczy spojrzeć i sie peszysz jak ta osoba przechodzi obok...! A czemu tak jest? 
~To będzie moja zagadka na następne kilka dni!

Na pocieszenie dam znów kilka moich fotek...

http://img22.imageshack.us/img22/8337/63571624.png http://img23.imageshack.us/img23/9739/86296320.png http://img709.imageshack.us/img709/1143/14124714.png
Wracając z kościoła...             Takie tam inne...               Zwykłe w domu...

Dobra, kończe papa!


Imiona: Natalia, Weronika
Wiek: 18 lat
Rodzina: Drzewo genealogiczne
Kumple: Pati.M, Melanie, Esme, Darin, Cathernie, Bartek ;*, Sophia, Zuzanna, Qlenaa, Molly, Janet
Praca: brak
Adres: ul. Corlands 16, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: brak
Data urodzenia: 21.05.1991
Mój czas w Miasteczku Candy

Offline

 

#21 2010-01-04 16:33:33

Natala

Użytkownik

8584885
Skąd: Ok. Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 389

Re: ~Pamiętnik Natalii... zawsze i tylko jej~

04.01.10r.




Ej ty...! Strasznie mi sie nudzi....! Zrób coś z tym!! Natychmiast!!
Jestem sama na MC i nie mam co robić... odpisałam już na wszystkie posty jakie były napisane :) I nadal sie nudze, a wiec tu pisze, bo nie mam co robić jak juz pisałam! Dam zaraz kilka moich fotek bo nie mam co robić!!!! I jestem samotna!
Jak narazie to z Bartkiem spoko.... wiesz nie rzucamy sie sobie do oczy, ale też nie gadamy!! Głupio mi! Ale zasłużył.... dobra koniec o nim!
Teraz czas o mnie pogadać... wiesz myślałam sobie, aby zmienić wygląd chyba se zrobie inną fryzure! Jak myślisz? No moja mama mówi, ze to mi poprawi humor wiesz po czym! Uhh...! Miałam już o tym nie mówić no fakt!
No i wiesz.. nie? Pójde se do kosmetyczki, wezme kilka maseczek, masaż, manikire, pedikire itp.

Dobra teraz fotki i krotka historyjka!

A wiec tak... Jak jeszcze wiesz było przed kłutnia z Bartkiem to nasi rodzice złożyli nam sie na pierwszy samochód! Prawda ze mamy wypasionych rodziców :)  No prawda, prawda! Kazdy chciałby mieć takich <3 No a wiecsprezentowali nam samochód! Ale sie cieszyliśmy! Se robiliśmy fotki! Ja byłam akurat na siłowni i ćwiczyłam filnes! Hehe... wyszły takie tam zdjęcia! Heh!

http://img15.imageshack.us/img15/2623/54963958.png


Napisze jutro :*


Imiona: Natalia, Weronika
Wiek: 18 lat
Rodzina: Drzewo genealogiczne
Kumple: Pati.M, Melanie, Esme, Darin, Cathernie, Bartek ;*, Sophia, Zuzanna, Qlenaa, Molly, Janet
Praca: brak
Adres: ul. Corlands 16, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: brak
Data urodzenia: 21.05.1991
Mój czas w Miasteczku Candy

Offline

 

#22 2010-01-25 20:29:39

Natala

Użytkownik

8584885
Skąd: Ok. Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 389

Re: ~Pamiętnik Natalii... zawsze i tylko jej~

25.01.10r




No wiem wiem... miałam napisać "jutro" tzn 05.01.10r ale napisałam 20dni później! Nie pasuje coś?
A wiec tak, jak narazie to jest spoko... przez ostatnie 20dni wyszło na to, że rozmawiam już normalnie z bartkiem ale nie jest normalnie... już dawno nie słyszałam słów: "kocham cie" albo "bede tęsknić" przy wychodzeniu z domu... Tez długo nie otrzymałam całusa (nie licząc Lakiego) to jakieś no też ok 30dni! Szok.... jak ja to wytrzymam? Nie moge tak dłużej... jesteśmy dla siebie jak obcy a nawet nie jesteśmy małżeństwem od jakiś 20lat aby do siebie nic nie mówić w ogóle nie jesteśmy małżeństwem... moi rodzice mówią nawet czasem do siebie mile a my?! Szkoda mi go... on se może ułożyć z kim innym życie a ja najlepiej zostane sama!! Nie no.... gadam jak ofiara! Musze go odzyskać.. ja go kocham! Ide narka!


Imiona: Natalia, Weronika
Wiek: 18 lat
Rodzina: Drzewo genealogiczne
Kumple: Pati.M, Melanie, Esme, Darin, Cathernie, Bartek ;*, Sophia, Zuzanna, Qlenaa, Molly, Janet
Praca: brak
Adres: ul. Corlands 16, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: brak
Data urodzenia: 21.05.1991
Mój czas w Miasteczku Candy

Offline

 

#23 2010-02-02 17:38:47

Natala

Użytkownik

8584885
Skąd: Ok. Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 389

Re: ~Pamiętnik Natalii... zawsze i tylko jej~

02.02.10r.




Tak nie może być.... MC znów upada! Trzeba coś z tym zrobić... ale co? Łatwiej mówić gorzej zrobić ;( Przecież tu jest tak fajnie i ludzie nie chcą tu przychodzić? choćby na te 10min aby odpisać na posty? Przecież ja też chodze do szkoły iw iem co to znaczy nauka ale bez przesady nie można poświęcić 10min swojego życia? Przeciez innym to może sprawić przyjemność... nie mówie tu o sobie ale o Neillie :) Ona naprawdę sie namęczyła abyśmy spędzali tu miło czas... Nie niszczmy tego!


A co do mnie to ja czesto bywam na MC.... Z Bartkiem już wszystko dobrze... spędziliśmy razem noc i se całą noc gadaliśmy u mnie w sypialni i sie pogodziliśmy... miło jest sie godzić... ale mam nadzieję że nie bede miała następnej okazji do godzenia sie, bo kłutnia jest straszna... tęskniłam za nim!


Kończe, bo moi rodzice przyjechali!
Papatki...

Ostatnio edytowany przez Natala (2010-02-02 17:39:06)


Imiona: Natalia, Weronika
Wiek: 18 lat
Rodzina: Drzewo genealogiczne
Kumple: Pati.M, Melanie, Esme, Darin, Cathernie, Bartek ;*, Sophia, Zuzanna, Qlenaa, Molly, Janet
Praca: brak
Adres: ul. Corlands 16, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: brak
Data urodzenia: 21.05.1991
Mój czas w Miasteczku Candy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotels-world.pl/ Lodging Lumiar Κρατήσεις δωματίων Ανδόρα