Ogłoszenie


Wpisz się do Księgi Gości!

Całe forum podlega ochronie praw autorskich!
Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!



Dziękować Wszystkim!
Miasteczko powraca! Zdaje się, że już na dobre ;]


Chcesz dołączyć do Miasteczka Candy?
Zarejestruj się, a następnie zaakceptuj swoje konto, by zostać mieszkańcem! Nie pożałujesz!



Powrociłaś/łeś do Miasteczka po długim czasie i nie wiesz co i jak?
Wystarczy, że zgłosisz się po nowy avatar, a Twoje konto zostanie przywrócone!



Ważne ogłoszenie, które musicie przeczytać.

Nasze święta











Pogadaj z nami, wejdź na czat





#1 2008-03-09 15:32:41

Naomi

Miss Marca 2008

663403
Skąd: nieważne
Zarejestrowany: 2008-03-08
Posty: 63
WWW

Pamiętnik Naomi

Uff.. 4 godziny taniec. Musiałam ćwiczyć hip-hop. Jeszcze szkoła . Do domu wróciłam około 16.00. Zjadłam coś i włączyłam komputer. Następnie ktoś zapukał do drzwi i przekazał mi kwiaty. Nie wiem od kogo bo na karteczce było napisane "od tajemniczego gościa". Nie wiedziałam co mam o tym myśleć. Wstawiłam kwiaty do flakonu i postawiłam je na półce. Ślicznie pachniały.Nakarmiłam mojego królika Tobiego, który ma 2 dni i kota syjamskiego Alana, który ma 3 dni. Dałam moim zwierzątkom picie i zabawki. Pooglądałam TV do 20.00. Zasnęłam szybko, bo byłam padnięta po całym dniu, a na następny dzień znów taniec. Może dowiem się od kogo te kwiaty. Jestem ciekawa czy przyjmą mnie do jednego z zespołów.












2 wpis:
Dzisiaj czułam sie bardzo dziwnie. Byłam strasznie wkurzona!Poszłam nad wodospad i rozgniotłam motyla ->cóż przykro mi, ale  byłam wściekła. Nie poznałam osoby, która przekazała mi kwiaty, ale za to dostałam znowu prezent pewnie od tego samego tajnego gościa tylko, że tym razem były to czekoladki. I tak byłam wściekła, że się nie ujawnił, nabija się ze mnie ? żal mi go jak go zobaczę to w zęby ;-). Zasnęłam bardzo późno gdzieś około 3.00 rano i spóźniłam się do szkoły i na trening . Dziwne 2 dni miałam. I to nie za bardzo fajne :-(
Bardzo chciałabym kogoś fajnego poznać i zaprzyjaźnić się, bo nie mam kumpli i nie mam z kim pogadać. Głupio mi może znajdę jakąś kumpelę. Piszę gazetkę "sparkly girl" warto poczytać

Ostatnio edytowany przez Naomi (2008-03-13 15:06:55)


You Love Me^^ I knOw <33

Pracuje jako: nikt
Znajomi: Emka, Megan, Nela, Neillé,Agnieszka,Victor,Eva,Nicol

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Dwukomorowe szamba betonowe Oferta na http://92nd.eu https://glogow.szambobetonowe-mardor.pl Hotely Ubud A&D Holiday Home