Ogłoszenie


Wpisz się do Księgi Gości!

Całe forum podlega ochronie praw autorskich!
Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!



Dziękować Wszystkim!
Miasteczko powraca! Zdaje się, że już na dobre ;]


Chcesz dołączyć do Miasteczka Candy?
Zarejestruj się, a następnie zaakceptuj swoje konto, by zostać mieszkańcem! Nie pożałujesz!



Powrociłaś/łeś do Miasteczka po długim czasie i nie wiesz co i jak?
Wystarczy, że zgłosisz się po nowy avatar, a Twoje konto zostanie przywrócone!



Ważne ogłoszenie, które musicie przeczytać.

Nasze święta











Pogadaj z nami, wejdź na czat





#1 2008-08-11 20:34:45

Sabina

Użytkownik

10003404
Call me!
Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 1649

Pamiętnik Sabiny

Drogi Pamiętniczku!

Hej! Postanowiłam zacząć pisać. Nie mam sie komu zwierzać z problemów, więc będę je przelewać na papier. Mieszkam a tym miasteczku już prawie od 2 miesięcy. Poszukuję chłopaka i nie mogę go znaleźć. Mieszkam z przyjaciółką Madziko, ale ona ma chłopaka i pewnie nie długo sie wyprowadzi. A ja świruję. Gadam sama do siebie. Ostatnio wywaliłam wszystko z półek. Co się ze mną dzieje? Pracy juz mam mało. Wcześniej miałam strasznie dużo, a teraz mnie pozwalniali. Juz mi lepiej jak to napisałam. Ale tyle sie dzieje w moim życiu. Chciałabym mieć dzieci, założyć rodzinę. Co jest ze mną nie tak? Tego juz nie wiem. Dobra już nie mam co pisać, napiszę jeszcze:). Pa!

Ostatnio edytowany przez Sabina (2009-07-29 12:45:19)


Pracuje jako: projektantka mody, lekarz, dziekan

Hey Goście ! . <3

Moje najlepsze miejsce na świecie jest między twoim prawym, a lewym ramieniem.! <3

Offline

 

#2 2008-08-12 11:16:59

Sabina

Użytkownik

10003404
Call me!
Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 1649

Re: Pamiętnik Sabiny

Drogi Pamiętniczku!

Miałam dzisiaj bardzo dziwny sen. Śniło mi się że zostałam wędkarzem i  miałam ciebie koło siebie. I że wpadłeś mi do wody i ryby ciebie zjadły, A potem te ryby zamieniły sie w chłopaka i żyliśmy długo i szczęśliwie. Śmieszny. U mnie  dalej to co  było. Postanowiłam założyć parę kółek.Już dałam jedno zgłoszenie na kółko krawieckie. Zobaczymy czy mi sie uda. Teraz siedzę na ławce w parku. Zaraz wracam do domu, bo jestem strasznie zmęczona po treningach. Nie chce mi sie gotować obiadu, to może pójdę na miasto. Powstało parę nowych miejsc w mieście. Trzeba je zbadać. Dobra idę do tego domu. Pa!


Pracuje jako: projektantka mody, lekarz, dziekan

Hey Goście ! . <3

Moje najlepsze miejsce na świecie jest między twoim prawym, a lewym ramieniem.! <3

Offline

 

#3 2008-08-19 21:29:52

Sabina

Użytkownik

10003404
Call me!
Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 1649

Re: Pamiętnik Sabiny

Drogi Pamiętniczku!

Trochę dawno nie pisałam. Wszystko u mnie ok. Chyba znalazłam chłopaka. Paweł. Nawet fajny. Może jutro gdzieś pójdziemy. Może pod Błękitny Wodospad?? Jeszcze nie wiem. Zmieniłam troszkę wygląd. Myślę że jest lepszy. Do miasteczka wprowadziło się parę nowych osób. Musze się z nimi zapoznać. Może dzisiaj albo jutro zrobię parę ciuchów o mojej kolekcji. W końcu jestem projektantką nie mogę się leniwieć:) Dobra kończę bo leci fajny film w telewizorze, napiszę jak sie spotkam z Pawłem i napiszę czy jest fajny.


Pracuje jako: projektantka mody, lekarz, dziekan

Hey Goście ! . <3

Moje najlepsze miejsce na świecie jest między twoim prawym, a lewym ramieniem.! <3

Offline

 

#4 2008-08-20 20:35:54

Sabina

Użytkownik

10003404
Call me!
Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 1649

Re: Pamiętnik Sabiny

Drogi Pamiętniczku!

Jeszcze się z nim nie spotkałam. Dzisiaj byłam w innych miastach. Tak chodziłam. Cały dzień mnie nie było. usze iść potrenować i idę gdzieś z Charlotte. I jeszcze muszę z psami gdzieś iść.OMG ale te życie ciężkie. No to chyba idę. Napiszę zanim jeszcze zasnę. Pa!


Pracuje jako: projektantka mody, lekarz, dziekan

Hey Goście ! . <3

Moje najlepsze miejsce na świecie jest między twoim prawym, a lewym ramieniem.! <3

Offline

 

#5 2008-08-21 20:34:17

Sabina

Użytkownik

10003404
Call me!
Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 1649

Re: Pamiętnik Sabiny

Drogi Pamiętniczku!

Dalej się z nim nie spotkałam, ale może jutro. Dzisiaj nie licząc tego ze byłam z psami i na treningach w ogóle nigdzie  nie wychodziłam. Szukam jakiejś pracy innej, ale za każdym razem mam z czegoś za mało pkt. Współczuję tym nowym, bo ja przynajmniej, na początku se zarobiłam i mam trochę a nowi w ogóle nie mają. Zaraz zjem kolację, i jeszcze pójdę z psami a potem pójdę lulu:). Może będzie coś ciekawego w telewizji to pooglądam. Ok. idę! Papa!


Pracuje jako: projektantka mody, lekarz, dziekan

Hey Goście ! . <3

Moje najlepsze miejsce na świecie jest między twoim prawym, a lewym ramieniem.! <3

Offline

 

#6 2008-08-23 16:12:50

Sabina

Użytkownik

10003404
Call me!
Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 1649

Re: Pamiętnik Sabiny

Drogi Pamiętniczku!

Hmm... Z Pawłem dalej sie nie spotkałam, ale za to widziałam się z Madziko. Nareszcie. Dawno się nie widziałyśmy. Teraz właśnie wróciłam z plaży, zjadłam obiad, pobawiłam się ze zwierzętami i siedzę. Zaraz pójdę na spacer. Byłam dzisiaj na imprezie urodzinowej u Angeliki. Nawet fajnie było. Dałam sobie postanowienie. Oszczędzam pieniądze:) Chociaż przez ostatni 1 prawie nic nie kupowałam. O! Madziko przyszła! Kończę. Pa!


Pracuje jako: projektantka mody, lekarz, dziekan

Hey Goście ! . <3

Moje najlepsze miejsce na świecie jest między twoim prawym, a lewym ramieniem.! <3

Offline

 

#7 2008-08-24 18:28:36

Sabina

Użytkownik

10003404
Call me!
Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 1649

Re: Pamiętnik Sabiny

Drogi Pamiętniczku!

Spotkałam się z Pawłem!  Złapał mnie za rękę:) Nawet fajnie było. Założyłam swój sklep. Teraz siedzę sama w domu jak zwykle, i piszę. Madziko w sumie była ale już  poszła. Zaraz będę projektowała ciuchy do swojej kolekcji. Ostatnio to trochę zaniedbałam. Tak nie ładnie:) Dodałam sobie parę pkt. z umiejętności, i zgłosiłam się do pracy budowlańca. Mam nadzieję ze dostanę tą pracę:). Ok. Kończę. Papa!!


Pracuje jako: projektantka mody, lekarz, dziekan

Hey Goście ! . <3

Moje najlepsze miejsce na świecie jest między twoim prawym, a lewym ramieniem.! <3

Offline

 

#8 2008-10-04 23:08:04

Sabina

Użytkownik

10003404
Call me!
Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 1649

Re: Pamiętnik Sabiny

Drogi Pamietniczku!
Było super i cudownie. Ale teraz w ogóle nie ma go na MC. O Pawle piszę. Mam tego dość. Chyba z nim zerwę. Nie spotykamy sie ani nic. A tak po za tym to wszystko ok. No to pa.


Pracuje jako: projektantka mody, lekarz, dziekan

Hey Goście ! . <3

Moje najlepsze miejsce na świecie jest między twoim prawym, a lewym ramieniem.! <3

Offline

 

#9 2009-06-10 19:05:43

Sabina

Użytkownik

10003404
Call me!
Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 1649

Re: Pamiętnik Sabiny

Drogi Pamiętniczku!
Dawno nie pisałam. Tyle się zmieniło. Z Pawłem zerwałam już dawno. Obecnie nie mam nikogo ani nikogo na oku. Mam koleżanki. To mi starczy. Teraz zajmę się swoją karierą chyba, ze ktoś fajny stanie mi na drodze . Poza tym to u mnie wszystko dobrze. Madziko znowu mieszka ze mną. Rozstała się z Jankiem. Co najgorsze nie wiadomo co z dzieciakami i... I ja się z nim całowałam. Było fajnie, no ale to moja przyjaciółka więc musiałyśmy coś zrobić. To było wredne, ale jest. No to papa;*


Pracuje jako: projektantka mody, lekarz, dziekan

Hey Goście ! . <3

Moje najlepsze miejsce na świecie jest między twoim prawym, a lewym ramieniem.! <3

Offline

 

#10 2009-07-24 12:54:43

Sabina

Użytkownik

10003404
Call me!
Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 1649

Re: Pamiętnik Sabiny

Drogi pamiętniczku!

Ile u mnie się zmieniło! Chodzę z Mattsem. Madziko wychowuje tylko Kamilę i mam zamiar jej pomagać. Teraz jestem na Banana Islands z Mattsem, który niedługo wyprowadza się z miasteczka . Ostatnio Lilly mi się żaliła, że Zuza i Zuzanna się do niej przyczepiły, bo rzekomo odbiła im facetów. Jeżeli ich olewały nic dziwnego. Mój braciszek Michał ożenił się z Charlotte. Chociaz ona nie ma żalu z byle powodu...


Pracuje jako: projektantka mody, lekarz, dziekan

Hey Goście ! . <3

Moje najlepsze miejsce na świecie jest między twoim prawym, a lewym ramieniem.! <3

Offline

 

#11 2009-07-29 11:00:32

Sabina

Użytkownik

10003404
Call me!
Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 1649

Re: Pamiętnik Sabiny

Drogi pamiętniczku!

Matts ze mną zerwał. Trudno. Nie ten to inny. A nawet jak nie znajdę chłopaka, to co z tego? Z Zuzanną i Zuzą chyba trochę się unormowało, ale nie wiem. Co prawda ta kłótnia mnie tylko lekko rozśmiesza, ale dobra.


Pracuje jako: projektantka mody, lekarz, dziekan

Hey Goście ! . <3

Moje najlepsze miejsce na świecie jest między twoim prawym, a lewym ramieniem.! <3

Offline

 

#12 2009-07-31 11:05:08

Sabina

Użytkownik

10003404
Call me!
Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 1649

Re: Pamiętnik Sabiny

Drogi Pamiętniczku!
Widziałam się z Charlotte. Przynajmniej jej się dobrze układa. Pomyślałam, że może pojedziemy z Madziko gdzieś? Muszę z nią pogadać. No tak... Tylko gdzie ona jest. Postanowiłam, że nie będę już miała chłopaka. Za żadne skarby. Nie i już.


Pracuje jako: projektantka mody, lekarz, dziekan

Hey Goście ! . <3

Moje najlepsze miejsce na świecie jest między twoim prawym, a lewym ramieniem.! <3

Offline

 

#13 2009-08-01 13:56:27

Sabina

Użytkownik

10003404
Call me!
Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 1649

Re: Pamiętnik Sabiny

Drogi Pamietniczku!
Adoptowałam chlopczyka. Nazywa sie Bartek. Od razu go pokochałam. Widziałam się też z Mattsem... Czasami tak bardzo mi go brakuje. No, ale trudno. I na dodatek jeszcze ta głupia skrecona kostka! Muszę znaleźć w domu bandaż, ale najpierw muszę jakoś dojść do szafki. Czemu ja muszę być taką niezdarą? Szkoda, że nie ma Madziko to by mi pomogła. Dobra... Muszę kończyć. Pa!


Pracuje jako: projektantka mody, lekarz, dziekan

Hey Goście ! . <3

Moje najlepsze miejsce na świecie jest między twoim prawym, a lewym ramieniem.! <3

Offline

 

#14 2009-08-09 00:31:58

Sabina

Użytkownik

10003404
Call me!
Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 1649

Re: Pamiętnik Sabiny

Drogi Pamietniczku!
Kurde... Jeszcze nie dawno mówiłam, że mam pecha, ale nie. Jestem szczęściarą tak naprawdę. Mam cudownego synka, przyjaciółkę(prawie, ze siostrę) i chłopaka. Co prawda z tymi moimi chłopakami bywało różnie, ale nie wiem czemu, ale czuje, że Jack - teraz z nim chodzę - to już ten ostatni. Chciałabym kiedyś, na starość usiąść z mężem, Bartkiem, i powspominać stare czasy.


Pracuje jako: projektantka mody, lekarz, dziekan

Hey Goście ! . <3

Moje najlepsze miejsce na świecie jest między twoim prawym, a lewym ramieniem.! <3

Offline

 

#15 2009-08-18 21:37:48

Sabina

Użytkownik

10003404
Call me!
Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 1649

Re: Pamiętnik Sabiny

Drogi Pamiętniczku!
Paweł, Janek, Matts, Jack, Matts. Tak, tak. Znowu chodzę z Mattsem. ile ja tych chłopaków już miałam. Mam nadzieje, że z Mattsem już się nie rozstanę. A tak poza tym to nudy. Miałam jednak złamaną nogę, ale już jest okej. Ostatnio rzadko piszę w pamiętniku, ale nie mam za bardzo o czym. Ostatnio rozważałam możliwość odejścia z MC, ale jednak zostanę. No to chyba tyle. Pa! ; *


Pracuje jako: projektantka mody, lekarz, dziekan

Hey Goście ! . <3

Moje najlepsze miejsce na świecie jest między twoim prawym, a lewym ramieniem.! <3

Offline

 

#16 2009-08-22 16:32:04

Sabina

Użytkownik

10003404
Call me!
Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 1649

Re: Pamiętnik Sabiny

Drogi Pamiętniczku!
. . .
Czasami jest tak, że wszystkie miłe wspomnienia zamieniają się w złe.
Czasami jest tak, że to o czym się marzyło zamienia się w pył.
Tak jest chyba ze mną . . .
Odchodzę z MC. Moje życie nie ma chyba sensu. Wszystko co robię wychodzi mi źle. Nie potrafię nawet
podjąć żadnej decyzji. Poczekam do urodzin miasteczka i odchodzę. Przez ten czas pomogę Mattsowi jeszcze poprowadzić studia. Gdyby nie Katsuko i Bartek - z Elizą nie widziałam się 100 lat - chyba bym sobie coś zrobiła.


Pracuje jako: projektantka mody, lekarz, dziekan

Hey Goście ! . <3

Moje najlepsze miejsce na świecie jest między twoim prawym, a lewym ramieniem.! <3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Κρατήσεις δωματίων Εξαμίλι www.berlin-hotel.pl Cozy near City Center Apartment!