Ogłoszenie


Wpisz się do Księgi Gości!

Całe forum podlega ochronie praw autorskich!
Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!



Dziękować Wszystkim!
Miasteczko powraca! Zdaje się, że już na dobre ;]


Chcesz dołączyć do Miasteczka Candy?
Zarejestruj się, a następnie zaakceptuj swoje konto, by zostać mieszkańcem! Nie pożałujesz!



Powrociłaś/łeś do Miasteczka po długim czasie i nie wiesz co i jak?
Wystarczy, że zgłosisz się po nowy avatar, a Twoje konto zostanie przywrócone!



Ważne ogłoszenie, które musicie przeczytać.

Nasze święta











Pogadaj z nami, wejdź na czat





#1 2009-08-24 23:55:39

Michael Jackson

Jacko                                 King Of Pop

Skąd: ja jestem? z Gary! xD
Zarejestrowany: 2008-07-27
Posty: 314

Pamiętnik MJ'a

Oto mój grubaśny pamiętnik

http://www.eoferty.com.pl/upl/photo/6/64860/medium/photo1

Zacznę go pisać

Ostatnio edytowany przez Michael Jackson (2009-12-10 22:33:24)


Kariera: Piosenkarz
Znajomi: Patrycja
Rodzina: Janet Jackson
Drzewo

UWAGA! Teraz będe codziennie dawać ''Poczucie humoru'' z Michaelem Jacksonem xDD
To co będzie napisane będzie wydarzeniami prawdziwymi i zostało przetłumaczone na j. Polski  ^^

Pewnego dnia Katherine zobaczyła jak podczas obiadu Michael wkłada jedzenie do... kieszeni koszuli:-)
-„Co ty robisz, Michael?! -spytała
Wtedy z kieszeni wyjrzała mysz i Katherine miała swoją odpowiedź))

Offline

 

#2 2009-08-25 17:21:09

Michael Jackson

Jacko                                 King Of Pop

Skąd: ja jestem? z Gary! xD
Zarejestrowany: 2008-07-27
Posty: 314

Re: Pamiętnik MJ'a

25.08.2009

Dużo się wydarzyło. Właściwie wczoraj odbył się wywiad. Było miło, Pani Alice pytała mnie o moje ulubione rzeczy. I to lubię! Mam nadzieję, że moi fani przeczytają go i będą wiedzieć o mnie więcej.Chciałem podkreślić, że moje odpowiedzi były prawdziwe co do prawdziwego Michaela!

Trasa koncertowa

Dla mnie była bardzo udana! Cieszę się, że mogłem dać coś ludziom, odrobinę rozrywki a może dużo rozrywki tego nie wiem. Fani byli wspaniali i mam nadzieje że świetnie sie bawili.Uwielbiam dawac koncerty, nie wyobrażam sobie życia bez nich. Ogółnia ocena według mnie: 6!

Wszystko Inne

Założyłem FunClub narazie zapisało się kilka osób, ale mam nadzieje że jeszcze kilka osób przybędzie. Nie długo skończe karty członkowskie i zorganizuje pierwsze spotkanie.

Zbieram pieniądze na pomoc dla dzieci i mam nadzieje że zdąże uzbierać pieniądze. Zorganizowałem również 3 dni ze mną. Również kilka osób sie zapisało, na początku postanowiłem ze wycieczka odbędzie sie jak zapisze sie 6 osób, teraz dokładnie nie pamiętam ile osób sie zapisało, ale wycieczka na 99,9 % sie odbedzie xD
Co jeszcze?
Ach tak, podpisywanie mojej płyty Off The Wall, tak było udane tylko szkoda że 1 osoba zadała mi pytanie.
No i jeszcze moje oferta, teraz moge dla każdego zaśpiewać jakąś piosenka za podaną kwote no i część idzie na cele charytatywne.

Bede kończyć

AAAAAAaaaaaaa zapomniałem!! NIE DŁUGO MOZE KILKA DNI PO MOICH URODZINACH WYDAM NOWĄ PŁYTE, NAPISAŁEM JUZ 3 PIOSENKI NIE MOGE SIE DOCZEKAĆ!

kończe.

Cześć.

Ostatnio edytowany przez Michael Jackson (2009-08-25 17:21:47)


Kariera: Piosenkarz
Znajomi: Patrycja
Rodzina: Janet Jackson
Drzewo

UWAGA! Teraz będe codziennie dawać ''Poczucie humoru'' z Michaelem Jacksonem xDD
To co będzie napisane będzie wydarzeniami prawdziwymi i zostało przetłumaczone na j. Polski  ^^

Pewnego dnia Katherine zobaczyła jak podczas obiadu Michael wkłada jedzenie do... kieszeni koszuli:-)
-„Co ty robisz, Michael?! -spytała
Wtedy z kieszeni wyjrzała mysz i Katherine miała swoją odpowiedź))

Offline

 

#3 2009-09-12 16:20:53

Michael Jackson

Jacko                                 King Of Pop

Skąd: ja jestem? z Gary! xD
Zarejestrowany: 2008-07-27
Posty: 314

Re: Pamiętnik MJ'a

Hej!

Nic ciekawego sie nie wydarzyło, pewnie dlatego że rozpoczął sie rok szkolny
Chyba niedługo skończy sie budowa moje Neverlandu <3
A co z nową płytą? Sam nie wiem, piosenki prawie gotowe ale obawiam sie że nikt moze nie przyjść no bo szkoła
Ale sam zobaczę

Kończę

Twój Michael


Kariera: Piosenkarz
Znajomi: Patrycja
Rodzina: Janet Jackson
Drzewo

UWAGA! Teraz będe codziennie dawać ''Poczucie humoru'' z Michaelem Jacksonem xDD
To co będzie napisane będzie wydarzeniami prawdziwymi i zostało przetłumaczone na j. Polski  ^^

Pewnego dnia Katherine zobaczyła jak podczas obiadu Michael wkłada jedzenie do... kieszeni koszuli:-)
-„Co ty robisz, Michael?! -spytała
Wtedy z kieszeni wyjrzała mysz i Katherine miała swoją odpowiedź))

Offline

 

#4 2009-12-10 22:37:29

Michael Jackson

Jacko                                 King Of Pop

Skąd: ja jestem? z Gary! xD
Zarejestrowany: 2008-07-27
Posty: 314

Re: Pamiętnik MJ'a

Cześć pamiętniczku!

Dawno nie pisałem...
Niestety płyta wyjdzie dopiero na feriach ... może troszkę wcześniej. Ale to tylko z powodu tego że na MC nikt prawie nie wchodzi ...
Poczekam...
Podobnie z Neverlandem...
Nie wiem jak sie za niego zabrać...
Muszę sie pozbierać i wrócić do formy! Próby na koncerty trwają! Ostatnio nie mogłem wytrzymać ze śmiechu jak raz z Mac'iem rzucaliśmy tortami! haha xD
Aa no i co tam jeszcze....
Chyba zrobię jakieś zebranie z fanami...
Dobra kończę i idę do domciu

PaPa!


Kariera: Piosenkarz
Znajomi: Patrycja
Rodzina: Janet Jackson
Drzewo

UWAGA! Teraz będe codziennie dawać ''Poczucie humoru'' z Michaelem Jacksonem xDD
To co będzie napisane będzie wydarzeniami prawdziwymi i zostało przetłumaczone na j. Polski  ^^

Pewnego dnia Katherine zobaczyła jak podczas obiadu Michael wkłada jedzenie do... kieszeni koszuli:-)
-„Co ty robisz, Michael?! -spytała
Wtedy z kieszeni wyjrzała mysz i Katherine miała swoją odpowiedź))

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz berlin-hotel.pl Hoteller Juodkrantė