Ogłoszenie


Wpisz się do Księgi Gości!

Całe forum podlega ochronie praw autorskich!
Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!



Dziękować Wszystkim!
Miasteczko powraca! Zdaje się, że już na dobre ;]


Chcesz dołączyć do Miasteczka Candy?
Zarejestruj się, a następnie zaakceptuj swoje konto, by zostać mieszkańcem! Nie pożałujesz!



Powrociłaś/łeś do Miasteczka po długim czasie i nie wiesz co i jak?
Wystarczy, że zgłosisz się po nowy avatar, a Twoje konto zostanie przywrócone!



Ważne ogłoszenie, które musicie przeczytać.

Nasze święta











Pogadaj z nami, wejdź na czat





#1 2009-07-29 21:54:57

Janet

Miss Czerwca 2009

8894397
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 1097

Pamiętnk Janet

Postanowiłam pisać pamiętnik

Oto okładka:

http://1.bp.blogspot.com/_H7BevncLjFM/R_xtbczRTVI/AAAAAAAABAA/Y5VWHXZ8ZSo/s320/Pamiętnik+1.jpg

Ostatnio edytowany przez Janet (2009-08-09 22:15:02)


Pracuje jako: pomocnik burmistrza, lekarz, projektantka mody
Znajomi: Mick, Cornelia, Jasper,Charlotte, Asia, Nick, Angelika.
Kumple: Neillé, Patrycja, Zuzanna, Katsuko, Esme, Melanie,Natala
Rodzina:Michael Jackson
Drzewo
Podoba Wam się moje drzewo? ^^
Janet Jackson ^^
Hej Goście!

http://i837.photobucket.com/albums/zz296/em1l/mjsig.png < -- Michael ! Tym palcem ?? xD

Offline

 

#2 2009-07-29 22:34:21

Janet

Miss Czerwca 2009

8894397
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 1097

Re: Pamiętnk Janet

29.07.2009r.

Właściwie nic sie dzisiaj nie wydarzyło. Dziwne, zawsze coś się wydarzy.

Z reala

Niedawno przyjechał mój bliski kolega z Francji. Koleguję się z nim (jego kumplami, którzy za nim łażą) i moją koleżanką. Ostatnio się pokłuciliśmi, znaczy nie ostatnio tylko 2 lata temu!!!!!!!!! Bo taka dziewczyna zrobiła mu mętlik w głowie. Przyjeżdża tu tylko na wakacje. Ale jakoś trzeba przetrwać Tan kłótnia trwała 2 lata. Nawet nie partzyliśmy na siebie, nawet nie wiem czy go widziałam. Ale DZISIAJ ja szukałam mojej koleżnaki (koło sklepu, koło mojego domu) i on powedział ''Siema Olka'' Ja nie wiedziałam co mam powiedzieć. Zaczęłam się śmiac, bo nie wiem on jest taki śmieszny! Zapytałam sie go czy nie widział tej mojej koleżanki. Powedział ''Poszłado domu''. No to ja sie zaczełąm wracać. A wcześniej z tą koleżanką próbowałyśmy sie dodzwonic na jego franuski numer, i nic... Ja wpadłam w śmiech jak się odwróciłam, chciałam z nim pogadać ale się wstydziłam, tak jakoś dziwnie. Ale odwróciłam się i coś zaczełam krzyczeć że ta koleżnka sie pytała czy przyjdzie, na serio sie nie pytała, chciała zeby przyszedł ale sie nie pytała bo sama sie wstytdziła do niego podejść, a ja tak powiedziłam bo chciałam coś zrobić żeby było jak dawniej. Zaczełam mówić zeby przyszedł! Masakra A on nagle (Z kolegami) zaczał za mną iść.Przyspieszyłam a on powedział ''Zaczekaj Olka'', znowu cos tam powedziałam, że ide po tą koleżankę i żeby zaczekał na podwórku !!!!!!! Ja po nią poszłam i wpdałam w śmiech xD. Poprostu nie mogłam, nie wiem takie uczucie. Potem nagle wszystko było ok Jeszcze się cały czas śmiałam, nawet teraz się śmieje. To jest dla mnie świetna widomosc!Jak pierwszy raz w tym roku na początku wakacji, przypadkowo zobaczyłam go  w sklepie... O RANY !!!! jaki on wielki, chydy xD i wgl. Mam z nim tyle przygód ... Kilka lat temu jak przyjeżdżał na rowerze do mnie, to raz przyjechał bez pedała w rowerze zgubił !!
A jeszce innym razem zawiesił mi czapke na drzewie i nie mogłam jej ściągnąć ale mi ją oddał, a że to było w nocy ^^ To moja koleżanka nie znalazła swojej czapki, dopiero na następny dzień. Pamiętam jak zawsze próbuje mi czytać SMS -y na telefonie xD, nawet dzisiaj !!Potrafi francuzki (wiadomo jego ojczysty język, raczej) i polski. Mi może czytać SMSy ale jak ja próbowałam czytać jego a język sw telefonie miał Polski to zmienił na Francuzki !! xD ^^
Nom on jest fajny, co prawda starszy ode mnie ale jest git   BARDZO SIE CIESZE ZE NASZE BLISKIE KOLEŻEŃSTWO ODŻYŁO! ^^


To już koniec, muszę kończyć pamiętniczku!

PaPa!


Pracuje jako: pomocnik burmistrza, lekarz, projektantka mody
Znajomi: Mick, Cornelia, Jasper,Charlotte, Asia, Nick, Angelika.
Kumple: Neillé, Patrycja, Zuzanna, Katsuko, Esme, Melanie,Natala
Rodzina:Michael Jackson
Drzewo
Podoba Wam się moje drzewo? ^^
Janet Jackson ^^
Hej Goście!

http://i837.photobucket.com/albums/zz296/em1l/mjsig.png < -- Michael ! Tym palcem ?? xD

Offline

 

#3 2009-07-30 23:10:54

Janet

Miss Czerwca 2009

8894397
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 1097

Re: Pamiętnk Janet

30.07.2009r.

Dzisiaj jak zykle nic. Prawie. Zuzanna mnie przeprosiła, mam nadzieję że nie powtórzy się to co wcześniej. Cieszę się i mam nadzieję że będzie wszsytko ok. Dziś dowiedziałam się że urodzę bliźniaczki!. Bardzo się cieszę muszę kupowac wszystko podwójnie . Jasper ostatnio coś nie wchodzi na MC. Szkoda, troszku mnie to martwi.

Z reala

Dziś nie widziałam mojego kolegi, nie wiem gdzie się podział. Jutro rano przyjdzie do mnie ta koleżanka i pojdziemy po niego. Najbardziej zdziwiło mnie to że ta koleżanka powiedziała mi że w nocy z nim pisała SMS - y , a dzisiaj jego babcia powiedziała mi że on nie potrafi pisać ani czytać po polsku! Teraz nie wiemy z kim pisała o_O A numer miała polski bo on jak przyjechał to zmienił na polski. Może podał jej zły?? Wszystko jutro moze się wyjaśni

Kończę, PaPa!


Pracuje jako: pomocnik burmistrza, lekarz, projektantka mody
Znajomi: Mick, Cornelia, Jasper,Charlotte, Asia, Nick, Angelika.
Kumple: Neillé, Patrycja, Zuzanna, Katsuko, Esme, Melanie,Natala
Rodzina:Michael Jackson
Drzewo
Podoba Wam się moje drzewo? ^^
Janet Jackson ^^
Hej Goście!

http://i837.photobucket.com/albums/zz296/em1l/mjsig.png < -- Michael ! Tym palcem ?? xD

Offline

 

#4 2009-07-31 08:25:59

Janet

Miss Czerwca 2009

8894397
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 1097

Re: Pamiętnk Janet

30.07.2009r.

Dziś wpadłam tylko na chwilkę, nie wiem czy będę później. Jak się zmienią plany to będę... Teraz wpadłam tylko żeby pójść do szkoły tu itp.

Teraz idę, może bedę potem

PaPa!


Pracuje jako: pomocnik burmistrza, lekarz, projektantka mody
Znajomi: Mick, Cornelia, Jasper,Charlotte, Asia, Nick, Angelika.
Kumple: Neillé, Patrycja, Zuzanna, Katsuko, Esme, Melanie,Natala
Rodzina:Michael Jackson
Drzewo
Podoba Wam się moje drzewo? ^^
Janet Jackson ^^
Hej Goście!

http://i837.photobucket.com/albums/zz296/em1l/mjsig.png < -- Michael ! Tym palcem ?? xD

Offline

 

#5 2009-08-03 15:02:06

Janet

Miss Czerwca 2009

8894397
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 1097

Re: Pamiętnk Janet

3.08.2009r.

Och, strasze nudy nie mam co robić. Postanowiłam sobie zmienić candy. Mnie nowy się podoba, nie wiem jak innym. Teraz czekam tylko aż Neille mi zmieni.
Tak ogólnie to nic.


Pracuje jako: pomocnik burmistrza, lekarz, projektantka mody
Znajomi: Mick, Cornelia, Jasper,Charlotte, Asia, Nick, Angelika.
Kumple: Neillé, Patrycja, Zuzanna, Katsuko, Esme, Melanie,Natala
Rodzina:Michael Jackson
Drzewo
Podoba Wam się moje drzewo? ^^
Janet Jackson ^^
Hej Goście!

http://i837.photobucket.com/albums/zz296/em1l/mjsig.png < -- Michael ! Tym palcem ?? xD

Offline

 

#6 2009-11-14 11:29:27

Janet

Miss Czerwca 2009

8894397
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 1097

Re: Pamiętnk Janet

14.11.2009r.

Nic na miasteczku sie nie dzieje i mam zamiar to zmienić! Założyłam aukcje, sklepów nie warto robić bo jest ich już starsznie dużo ale może mi sie uda coś jeszcze wymyślić... Mam pomysł na nowe miasto do lotniska ale to musze z Nellie obmówić... Tylko że nie moge na nią trafiić
Kilka pomysłów jeszcze napewno znajdę i rozruszam miasteczko!

Jak coś jeszcze zrobię to napiszę 
Paa!


Pracuje jako: pomocnik burmistrza, lekarz, projektantka mody
Znajomi: Mick, Cornelia, Jasper,Charlotte, Asia, Nick, Angelika.
Kumple: Neillé, Patrycja, Zuzanna, Katsuko, Esme, Melanie,Natala
Rodzina:Michael Jackson
Drzewo
Podoba Wam się moje drzewo? ^^
Janet Jackson ^^
Hej Goście!

http://i837.photobucket.com/albums/zz296/em1l/mjsig.png < -- Michael ! Tym palcem ?? xD

Offline

 

#7 2009-12-10 22:26:04

Janet

Miss Czerwca 2009

8894397
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 1097

Re: Pamiętnk Janet

Hej Pamiętniczku!

Napisałam do Neillie, o różnych sprawach...
Mam nadzieję że odpisze mi! 
Założyłam konkurs, mam nadzieje że jakiś zwycięzca będzie
Znalazłam moje zdjęcie jak byłamtroszku młodsza!Właściwie to nie dawno. To chyba w starym, dobrym rodzinnym studio J5* ^^
Nie chyba ale napewno! Pamiętam jak Michael mnie tam zamknął i nie chciał wypuścić! ; p
Miejmy nadzieje że przeczyta ten wpis xD

http://img64.imageshack.us/img64/444/avatarjx.gif
Oddam ci za to! xD
Kocham cię braciszku! <3 ^^


*J5  - The Jackson Five ^^

Ostatnio edytowany przez Janet (2009-12-10 22:26:59)


Pracuje jako: pomocnik burmistrza, lekarz, projektantka mody
Znajomi: Mick, Cornelia, Jasper,Charlotte, Asia, Nick, Angelika.
Kumple: Neillé, Patrycja, Zuzanna, Katsuko, Esme, Melanie,Natala
Rodzina:Michael Jackson
Drzewo
Podoba Wam się moje drzewo? ^^
Janet Jackson ^^
Hej Goście!

http://i837.photobucket.com/albums/zz296/em1l/mjsig.png < -- Michael ! Tym palcem ?? xD

Offline

 

#8 2010-03-31 19:41:56

Janet

Miss Czerwca 2009

8894397
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 1097

Re: Pamiętnk Janet

Cześć pamiętniczku !


Dawno nie pisałam ...
Trzeba to zmienić : p 
Na MC coraz więcej się dzieje i mam nadzieje, że będzie działo się jeszcze więcej !
U mnie nic nowego xdd .
Znałazłam zdjęcie jakie zrobił mi Michael ! ;DD I pomysleć, że tak wyglądałam : p

http://img59.imageshack.us/img59/8591/2dipvt4.jpg

Kończę ;**
Paaaaa.

Ostatnio edytowany przez Janet (2010-03-31 19:44:51)


Pracuje jako: pomocnik burmistrza, lekarz, projektantka mody
Znajomi: Mick, Cornelia, Jasper,Charlotte, Asia, Nick, Angelika.
Kumple: Neillé, Patrycja, Zuzanna, Katsuko, Esme, Melanie,Natala
Rodzina:Michael Jackson
Drzewo
Podoba Wam się moje drzewo? ^^
Janet Jackson ^^
Hej Goście!

http://i837.photobucket.com/albums/zz296/em1l/mjsig.png < -- Michael ! Tym palcem ?? xD

Offline

 

#9 2010-08-02 00:52:24

Janet

Miss Czerwca 2009

8894397
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 1097

Re: Pamiętnk Janet

Cześć !

Miałam taką nadzieję, że miasteczko odżyje..
Tamte wakacje, ahh, przecież działo się tak dużo ! ; <
trzeba coś zrobić! tylko co .. ? : |
Dalej mam nadzieję, że uda się i miasteczko odżyje.
Że będzie jak kiedyś. ; )

z rl. . . ; DD

Pamiętniczku, pamiętasz ten wpis sprzed roku, o moim przyjacielu? Tym francuzie?
Jest znowu ; DD Gosh, jaki on wysoki ^^ Miał wyjeżdżać 26 lipca, ja byłam wtedy nad jeziorem, dzisiaj wróciłam patrzę, a on dalej jest ! 
Ale najgorsze jest to, że ja 5 sierpnia wyjeżdżam na dwa tygodnie, a on zostaje do 15 sierpnia  Masakra. ; <
Aż mi się odechciało wyjeżdżać. Zostałabym, ale nie mam jaak . Nie dość, że to mój najlepszy przyjaciel, to jeszcze widzę go raz na rok. ; (
Mamy tylko skejpa.. yyhh. Jak będę na obozie zanim on wyjedzie, będę do niego dzwonić. Jak ja kocham jego wymowę języka polskiego ! <3 Mówię Ci.
Byliśmy na basenie razem... fajnie było. Oblał mnie kremem do opalania .. no to ja jego  a potem mnie podniósł i wrzucił do wody kilka razy ==' XD
To miała być niby karaa . A na następny dzień byliśmy nad jeziorem ; D to ja go wrzucałam do wody  a raczej .. starałam się.. raz było tak, że złapałam go za rękę i chciałam wepchać, a on się obrócił i zrobił jakoś tak, że to mnie wepchnął. Ale nie bój się, trzymałam go za rękę i wleciał ze mną XDDDDD
W ogóle ... czasami zastanawiam się, że on w ogóle .. przyjaźni się ze mną. Jest o 3 lata starszy. Ma 16 lat, a ja 12. No trochę różnica.. Zresztą .. ma tutaj coraz więcej przyjaciół. ' Dla nowego przyjaciela, nigdy nie zostawiaj starego' . Kiedyś wszyscy zazdrościli mnie i mojej koleżance, że przychodził on tylko do Nas .. i wszyscy z osiedla gdzie on mieszka, próbowali rozwalić tą przyjaźń.. to był jakiś koszmar. Wkurza mnie to, że inni widzą w nim tylko francuza, bo to francuz i łaaał i wgl, podniecenie. Dla mnie on może być chińczykiem, polakiem, obojętnie! Liczy się to, że jest moim przyjacielem. I nie ' lubię ' go tylko dlatego , że jest francuzem. Czasami nawet o tym zapominam, gdyby nie ten jego akcent. Lubię go , wręcz kocham po przyjacielsku za to jaki jest i już.
Jakąś godzinę, półtorej był jeszcze pod moim oknem i chciał ode mnie słonecznik XD Przyłaził kilka razy . XDD Kurcze, ale się rozpisałam..
Kończę.

Papa, pamiętniczku <3 ; **

Ostatnio edytowany przez Janet (2010-08-02 00:52:46)


Pracuje jako: pomocnik burmistrza, lekarz, projektantka mody
Znajomi: Mick, Cornelia, Jasper,Charlotte, Asia, Nick, Angelika.
Kumple: Neillé, Patrycja, Zuzanna, Katsuko, Esme, Melanie,Natala
Rodzina:Michael Jackson
Drzewo
Podoba Wam się moje drzewo? ^^
Janet Jackson ^^
Hej Goście!

http://i837.photobucket.com/albums/zz296/em1l/mjsig.png < -- Michael ! Tym palcem ?? xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotels-world.pl Stalia" beach house Hospedaje y jardin botanico chiltun maya berlin-hotel.pl Cozy near City Center Apartment!